Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Basieksp 18:00, 25 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9995
Już jest bardzo ładnie ano drugi rok jak wszystko się zagęści, będzie szał szkoda tylko , że mamy takich szkodników, ja dziś też trochę sadziłam no i taka świeża ziemia dla Azy najlepsza do leżenia musiałam nową rabatę przystroić różnymi cudakami, by nie kopała i nie kładła się tam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
kasiek 19:06, 25 wrz 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
O rany jakie tu postepy - no brawo Ogrodniczko, pieknie to wychodzi
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
ajka 19:40, 25 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
Aguś faktycznie twoje Phantomy bardzo małe. Moja bardzo urosła od czasu zakupu. Nie będę chyba już się tak przejmować tymi liśćmi, widzę, że inne też trochę żółkną.

śliczne te zawilce, u mnie świecą na odległość, cieszę się, że jest ogrodowisko i jesienią nadal mogę cieszyć się kwitnącymi kwiatami Nie wiedziałam, że jesienią nadal może coś tak ładnie kwitnąć.

Rabatka nowa piękna, kiedy ty znajdujesz na to czas? Nadal jestem pod wrażeniem twojej tytanicznej pracy. Ja muszę jeszcze tulipany posadzić i czosnki.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 20:33, 25 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Judith, dziękuję . Trochę czasu musiało upłynąć, zanim wpadłam na pomysł szpaleru z zawilców, ale efekt też bardzo mi się podoba. Nie wiem jeszcze, czy nie dać werbeny między zawilce a miskanty.

Asiu, dziękuję . Dla mnie też hortki little lime są w tym sezonie najładniejsze. Jeszcze lubię bardzo vanillki na rondzie (na rondzie miałam w jednej „rabacie” vanillki, polar bear i wim’s red, ale przeniosłam polar bear i wim’s red w inne miejsce, a tam dosadziłam jeszcze 2 szt vanillek).
I niech wszystkie roślinki rosną (a chwasty wyginą ).

Lidka, bardzo dziękuję i miło mi, że lubisz u mnie „być” . Mam nadzieję, że psiaki (głównie Venus) przestaną tak psocić.

Martuś, Twoje słowa zawsze sprawiają, że „rosnę” . I bardzo też się cieszę na przyszłoroczny deal . Chociaż na pewno, nie zrealizuję do tego czasu tego, co zamierzałam. Ale powinno być ok. .

Basiu, dziękuję . Mam nadzieję, że w przyszłym roku się bardzo zagęści. W sumie teraz pomyślałam, że to dobrze, że sadzę tak gęsto, jak coś wypadnie (zostanie pogryzione ), to nie będzie aż tak widać .

Kasiu, dziękuję . Jeszcze długa droga przede mną, ale coś już widać .

Aniu , dziękuję za miłe słowa. Phantomki trochę zostały ukształtowane przez psy, mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie im dane więcej urosnąć .
Też muszę jeszcze posadzić czosnki. I inne roślinki z doniczek. I rośliny, które niedługo wykopię od swojej mamy . I później drzewka, jak przyjadą. Mam nadzieję, że pogoda jeszcze będzie przez cały październik, bo mam co robić.
A w listopadzie w końcu wczasy (wiem, nie powinno się pisać o wczasach, ale eM zostaje w domu ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 21:05, 25 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
Aga, to faktycznie, pracy masz jeszcze na miesiąc
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 21:54, 25 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
I kolejne sezony
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 22:59, 25 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Aga
widać ogrom wykonanej pracy
w przyszłym sezonie ,jak się wszystko rozrośnie ,będzie szał
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 18:58, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Aguś kurteczka i butki super i widać, że z Ciebie fajna babeczka narobiłaś się w tym sezonie, ale już efekty w przyszłym sezonie będą widoczne, roślinki nabiorą ciałka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agatorek 00:58, 27 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Madzia, Monia, dziękuję za miłe słowa . To prawda, trochę ziemi przerzuciłam w tym sezonie . Mam nadzieję, że efekty będą widoczne
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 06:26, 27 wrz 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Judith, dziękuję . Trochę czasu musiało upłynąć, zanim wpadłam na pomysł szpaleru z zawilców, ale efekt też bardzo mi się podoba. Nie wiem jeszcze, czy nie dać werbeny między zawilce a miskanty.
*************

Super pomysł będzie ładnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies