Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

ajka 10:45, 03 paź 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3970
Pamiętam Aga, że pytałaś o rozplenice hammeln i kolory kotków. Moje zrobiły się bure, nie są takie ładne białe jak na zdjeciach, szkoda, bo miałam nadzieję, że będą ładnie się odbijać od traw, a teraz lekko znikają w gąszczu. Pewnie te twoje to też hammeln.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agania 10:09, 05 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękna altana, super oczko, a bądą w nim rybki, czy to tylko poidełko będzie dla piesełów i ptasich mieszkańców
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agatorek 11:47, 05 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ewa, dziękuję . W najbliższych dniach pokażę nasadzenia wokół altanki, bo właśnie to robię

Aniu, pewnie tak. W sumie to bez znaczenia, czy to hameln, czy nie . Pod koniec miesiąca będę przesadzać hamelnowego potwora od mamy . Jest ogromny.

Aganiu, rybek nie będzie, nie chcę ich narażać na stres . Psy tam nie tylko piją, ale też się kąpią.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 20:00, 06 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Agatorek napisał(a)
Ewa, dziękuję . W najbliższych dniach pokażę nasadzenia wokół altanki, bo właśnie to robię

Aniu, pewnie tak. W sumie to bez znaczenia, czy to hameln, czy nie . Pod koniec miesiąca będę przesadzać hamelnowego potwora od mamy . Jest ogromny.

Aganiu, rybek nie będzie, nie chcę ich narażać na stres . Psy tam nie tylko piją, ale też się kąpią.

Czekam na fotki obgryzając ze zniecierpliwieniem paznokcie .
Agnieszka, a nie wolisz poczekać do wiosny i potwory od Mamy podzielić na kilka? Rok, dwa i będziesz mieć więcej takich potworów .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
anabuko1 14:35, 07 paź 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Piękne masz zawilce.
ale i zachwyty nad altaną zostawiam.
Jest wyjątkowa, piękna
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agatorek 21:50, 07 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Judith, przestań obgryzać paznokcie . Wokół altanki akurat postawiłam na prostotę. Zaraz przy altance trawy - miskanty yaku Jima i w drugim rzędzie rozchodniki herbstfreude.
Postaram się wrzucić w weekend fotki.
Tego potwora rozplenicowego od mamy muszę zabrać teraz, tzn jesienią. Pewnie go ciachnę na pół, albo na 4 części, bo jest naprawdę wielki. Może nic mu nie będzie. Chociaż wiem, że lepiej dzielić trawy wiosną.

Aniu, bardzo dziękuję za miłe słowa
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 21:52, 07 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Dziś skończyliśmy (razem z eMem, sama robiłabym to pewnie jeszcze ze dwa tygodnie ) przewozić ziemię z oczka na „tyły”. Jutro będziemy stawiać pergole (w końcu!), zdjęcia także w weekend
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 23:04, 07 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Dlatego ja z oczkiem wodnym się ociagam, pewnie byłoby nie za duże, bo taką mamy działkę i teraz wyobrażam sobie Azę, i tą całą pływającą sierść, błoto z łap no i pewnie wszystko porozwalane, bo ona lubi wodę u Was trochę większa przestrzeń i oczka duże to tego tak nie widać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 00:00, 08 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Najlepszy jest Brutus, jak pójdzie się „wykąpać” i przychodzi się otrzepać z wody. Jak widzę, że idzie mokry, to zdążę uciec. Ale czasami (np przy pieleniu na kolanach) nie widzę jak podchodzi i mam wtedy prysznic gratis
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 08:03, 08 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2152
O rety, rety! To oprócz altanki będzie jeszcze pergola też? Wspaniale! Piękny ogród tworzysz! Będzie WOW!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies