Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Monia81 16:14, 17 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Przyszłam Agnieszko się przywitać i przy kawce na spokojnie poczytałam masz ogromy areał do zagospodarowania i wiesz nie dziwię się, że chcesz to kawałkami ogarniać, ale rozumię też podejście dziewczyn odnośnie zaplanowania ogrodu jako całości, a później robienie kolejnych części. Ja jak weszłam na forum to dostałam kociokwiku patrząc na te wszystkie cudne ogrody, trochę trwało zanim sama zdecydowałam się na to co lubię, wyszło jak wyszło, ale nam się podoba, tworzymy zawsze dla siebie więc jak chcesz ogarniać ogród po kawałku, a masz już w głowie zarys mniej więcej jak chcesz żeby to wyglądało, to działaj, ja będę z wielką chęcią kibicować, jak będę umiała podpowiedzieć to też się odezwę przy tym oczku mniej rabat, a większe to bardzo dobre rozwiązanie
a i zapomniałam pochwalić czworonożnych przyjaciół, piękne mordeczki pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 16:52, 17 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
Roocika napisał(a)

Sylwia, zrozumiałam, ale część która się chce zająć ma 2000 M2.

A to tak Teraz przy oczku tylko to tak Potem pewnie reszta....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 20:35, 18 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Na razie trzeba przetrwać mrozy
Do polecanych wątków na pewno zajrzę, dziękuję .
Mam nadzieję, że do wiosny coś mi się wyklaruje.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MiluniaB 09:58, 21 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3390
Do wiosny jeszcze trochę czasu. Myślę, że już będziesz miała większą wiedzę i pogląd na to jak Twój ogród ma wyglądać

Przeglądasz wątki?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Agatorek 13:36, 21 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Przeglądam, zapisuję zdjęcia (mam już ich tysiące), a w przyszłym tygodniu zamierzam pobiegać z wężem ogrodowym. Może coś mnie natchnie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 14:09, 21 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10447
Natchnie napewno myślę, że jak zaczniesz działać to wszystko będzie się układać w jakąś całość a i tak będziesz ciągle coś zmieniać, przesadzać ja tak mam, często coś przesadzam ale tak lubię nawet raz sąsiadka stwierdziła, że posadzona przezemnie roślina będzie miała ciasno, szybko dodała a to przesadzisz
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Ania111 14:31, 21 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Dzisiaj pięknie na dworze - przynajmnie u mnie hihihi
Więc bieganie z wężem nawet wskazane

____________________
Ania Spelnione marzenie
Agatorek 16:21, 21 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ania111 napisał(a)
Dzisiaj pięknie na dworze - przynajmnie u mnie hihihi
Więc bieganie z wężem nawet wskazane



Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu również będzie ładna pogoda. W tym niestety nie mam czasu na takie prace .

Basiu, przesadzania to chyba mało kto uniknie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mysza 12:35, 22 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Basieksp napisał(a)
Natchnie napewno myślę, że jak zaczniesz działać to wszystko będzie się układać w jakąś całość a i tak będziesz ciągle coś zmieniać, przesadzać ja tak mam, często coś przesadzam ale tak lubię nawet raz sąsiadka stwierdziła, że posadzona przezemnie roślina będzie miała ciasno, szybko dodała a to przesadzisz



Ha ha, wszyscy tak mamy. U mnie to sąsiadka ciągle mówiła, co ona znowu zwozi do tego ogrodu, przecież już ma wszystko posadzone
A człowiek ciągle coś dosadza, przerabia, podcina, wymienia. Dla mnie ogród jest jak terapia, uwielbiam.
Aga dobrze, że przeglądasz wątki, ale nieraz można zwątpić co się chce tyle fajnych rabat dziewczyny mają.
____________________
Gosia
Basieksp 12:48, 22 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10447
Można się pogubić tyle pięknych ogrodów i pomysłów, dużo by się chciało mieć jam mam trochę ograniczone możliwości ze względu na rozmiar mojego ogrodu ale jeszcze mogę trochę pokombinować Aga ma z tym dobrze, że przestrzeń duża, może sobie pozwolić na różne pomysły
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies