Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 22:24, 20 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Dziękuję Aniu . Trzymaj kciuki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 22:38, 20 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Aga, wpadłaś na znakomity pomysł. Ten rów wprowadzi nutkę dynamizmu. Będzie okazja do powstania cudownych zakątków. Trzymam kciuki za realizację
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 22:49, 20 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Dziękuję Haniu (rosnę w oczach ). Zakątki i zakręty to jest coś, co lubię
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasiek 22:58, 20 lut 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ciekawie sie zapowiada, bede sledzic i trzymac kciuki
____________________
Bawarka
Magara 23:11, 20 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
Agatorek napisał(a)
Dam Ci na priv namiar na mojego dealera

Haha


Wiesz, chyba nie skorzystam, on Tobie bardziej potrzebny
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 23:39, 20 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kasiu, dziękuję i oczywiście zapraszam do śledzenia moich poczynań .

Daga, No co Ty, starczy i dla Ciebie . Najwyżej pójdę się zaszczepić czwartą dawką, szczepionka działa na mnie bardzo pobudzająco (w przeciwieństwie do mojego eMa, on odchorowywał przez 2 dni ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kawa 11:43, 21 lut 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
o matko Aga
ale plany i już nawet wdrożone
super
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anpi 12:46, 21 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Agnieszko, u Ciebie na tym areale musi być z wielkim rozmachem, więc nie dziwię się poczynaniom. Ważne aby wizje były, bo na takim teranie bez planu to duże wyzwanie. Ale fajnie ci idzie, tak naturalnie wszystko do siebie pasuje! Z tą symetrycznością jaka początkowo była w rozważaniach, chyba byłoby trudniej działać. A tak idziesz na żywioł i spełniasz po trochu swoje marzenia, zachcianki, chyba większa radość z tego tworzenia!?
Kibicuję na bierząco choć w większości cichaczem, i wiele sił i natchnienia życzę!!! Doradzać za bardzo nie umiem, bo sama działam w podobny sposób, czekam na pomysł lub natchnienie w głowie, oglądam inspiracje i korzystam z porad innych (zawdzięczam dużo Ogrodowisku)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Ewa777 13:06, 21 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Wow, ale się u Ciebie dzieje! Super pomysł z tą fosą. Możesz zaszaleć z roślinami lubiącymi wilgoć. Stworzy się super klimat
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Agatorek 14:39, 21 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kamila, tak się u mnie dzieje, jak jestem pewna jakichś rozwiązań. Ale czasami długo się schodzi, zanim wpadnę na jakiś pomysł .

Aniu, ja także oglądam dużo zdjęć, czytam wątki, przeglądam inspiracje w necie. I później staram się wdrożyć to u siebie .
Sztuka tworzenia planów na papierze niestety u mnie się nie sprawdziła. Chyba mam za duży teren i za mało doświadczenia. I może wyobraźnia trochę szwankuje . Ale jak „rysuję” szpadlem, to widzę, jak to będzie wyglądać. Albo, chodząc po rabatach wiem, gdzie mogę co jeszcze zrobić/ dosadzić, czy przesadzić.

Ewa, dziękuję . Na pewno będę szaleć z roślinami, bo rabaty będą miały po kilkadziesiąt metrów długości .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies