Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

sylwia_slomc... 13:24, 28 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Rośnie wszystko
Ta róża to nie jest Ascot.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 20:24, 28 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Haniu, lemon rokoko zadziwiła chyba samą siebie w tym roku . Drugi krzaczek jest trochę mniej okazały, ale też ładny .

Anetko zdjęcia „z góry” całości zrobię w czwartek. Lub w piątek .

Daga, hej

Asiu, tak, o dziwo różom upały póki co nie straszne. Cieszę się, że się na nie zdecydowałam, buziaki

Joann, dziś miałam „przyjemność” smażenia się w aucie prawie cały dzień. Klima prawie na maksymalne ustawienie, więc było znośnie, gorzej było wyjść z auta. W najgorętszym momencie (ale też w korku plus betonoza naokoło) termometr samochodowy pokazywał 40,2 st. Poza miastem jednak parę stopni chłodniej.
Dojechałam do domu, podlałam tylko doniczki i przyszła burza. Padało przez kilka godzin, hurra
Komarów nie widziałam jeszcze w tym roku. I dobrze.

Daria, róże i stipy dziękują . Też nic mi się nie chce robić. Czekam na ochłodzenie.

Sylwia, no rośnie .
Nie wiem, co to za róża, w sumie może być bez nazwy . Mam listę róż sadzonych na tej rabacie, ale były sadzone z gołym korzeniem, może dostałam jakąś pomyłkę.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
kabri 20:57, 28 cze 2022

Dołączył: 05 paź 2017
Posty: 29
Ale tu ładnie i tak naturalnie pomysł z zegarem naprawdę świetny pierwszy raz coś takiego widzę ale mega oryginalnie
____________________
Karolina Złe dobrego początki...
Agatorek 22:22, 28 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Kabri, dziękuję za miłe słowa .
Zegar oryginalny, bo robiony wg mojego projektu (sporządzonego z różnych inspiracji internetowych) przez uzdolnionego kowala
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ryska 22:46, 28 cze 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Rondo z Fairy będzie zjawiskowe jak się róże rozrosną. Już teraz wygląda super.
Nasz west Kukuś nie znosi wody a upały przesypia pod stołem w kuchni.
U Ciebie ciekawy przegląd psich temperamentów
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Joann 23:18, 28 cze 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Ooo, rosliny się ucieszą! Rozumiem ciepło, upalnie, ale bez przesady to sobie odpoczęłaś w przyjemnej aurze. Ja lubię być w domu jak pada
____________________
Joanna Ogród długi
olciamanolcia 09:18, 29 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6976
Agatorek napisał(a)
Wyszłam na chwilę na dwór i masakra jest. Nie wiem, jak przeżyję kolejne dni ().

Udało mi się zrobić kilka fotek. W biegu, bo słońce parzyło .

Róże ze stipą , widać głównie stipę. Ale są tam 2 x magic rokoko i w środku Leonardo na vinci.


Lemon rokoko jakby zupełnie nieświadoma upałów


Zaczyna Till Eulespiegel


O tu mi sie podoba ! pięknie. tez mam stipy w rózach ale jeszcze nie takie piekne jak Twoje.
A rabata z danikami -super bedzie
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Alija 15:40, 29 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8696
Agatorek napisał(a)
Wyszłam na chwilę na dwór i masakra jest. Nie wiem, jak przeżyję kolejne dni ().

Udało mi się zrobić kilka fotek. W biegu, bo słońce parzyło .

Róże ze stipą , widać głównie stipę. Ale są tam 2 x magic rokoko i w środku Leonardo na vinci.


Lemon rokoko jakby zupełnie nieświadoma upałów



Agnieszko, u nas też upał bez deszcze i na razie bez widoku na deszcz. Roślinki więdną, w stawie wody coraz mniej....
"Chwasty śmieją mi się w twarz", świetne powiedzenie , ja nawet nie próbuję nic z nimi robić, bo raz pogoda nieodpowiednia, a dwa, przynajmniej trochę przysłaniają glebę i mniej wysycha.
Róż u Ciebie dostatek, bardzo ładnie sobie radzą, Lemon cudna, stipy super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 17:52, 29 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Hej Renatko
Już widzę, że fairy na rondzie mam oczywiście za gęsto posadzone . Ale może się rozrosną „w dół”. W tym roku jeszcze się mieszczą .
To ciężki czas dla futrzaków. Dziś rano było cudownie chłodno i całe niebo zasnute chmurami. Niestety tylko do południa.

Joann, mam nadzieję, że kolejny deszcz będzie niedługo i znów ominie mnie podlewanie

Justyna, dziękuje . Róże chyba lubią „moje” warunki, czyli glina, przewiew i dużo słońca . Stipy sadzone w zeszłym roku, urosły i zgrubiały bardzo szybko (ta rabata jest lekko podwyższona i jest tam najbardziej sucho).

Alicjo, na szczęście wczoraj całkiem ładnie popadało. Przynajmniej nie muszę podlewać przez kilka dni (oprócz roślin w doniczkach).
Róże i stipy dziękują , to ich czas .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 17:55, 29 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Widoczek z góry



Mam nadzieję na ochłodzenie, bo mam jeszcze mnóstwo roślinek do posadzenia
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies