Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Napia 20:44, 27 lis 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bardzo się cieszę, że pokazałaś przemianę przemianę pustego kawałka trawnika w prawdziwy ogród. Absolutnie fantastyczna metamorfoza. I inspirująca Widać mnóstwo dobrej pracy! Brawo! Przyłączam się do zachwytów wyrażanych przez dziewczyny, bo naprawdę wszystkie pochwały są jak najbardziej zasłużone.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
LIDKA 21:45, 27 lis 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7022
Nadal uważam że jesteś największy pracuś na forum. Pięknie sie natyrałaś. Do tego pomysł i wizja. Efekty niesamowite. Podziwiam z szacunkiem
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agatorek 10:41, 28 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Dori, szkoda tylko, że pomocnik jest bardzo ograniczony czasowo .

Sylwia, dziękuję , jeszcze jednak trochę tu zostanę. Jest też tutaj kilka innych ogrodów, które są "skończone". Ale oczywiście nie wykluczam przejścia .

Aniu, akurat lubię długo spać . Ale po prostu mam sporo czasu "wolnego", więc jakoś to poszło .

Alicjo, dziękuję za miłe słowa

Agnieszko, rownież dziękuję za komplementy i pochwały ogrodu

Lidka, kurczę, muszę pokazać Twój wpis eMowi, bo on ma nieco inne zdanie na temat mojej pracowitości . Tzn trochę ma rację, bo w domu tyle nie robię, co na zewnątrz .
Dziękuje :*
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
anpi 11:09, 28 lis 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Pięknie zrządziłaś przestrzenią!!! Chylę czoła wykonanej pracy! Już teraz fajny widoczek, a jak to wszystko podrośnie...! Ale potem, przy tym wszystkim, tez pracy full!!! Ładuj więc akumulatory na przyszły sezon. Pozdrawiam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agatorek 10:09, 29 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Też się obawiam tej pracy później...ale jakoś to będzie
Dziękuję Aniu za miłe słowa
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 10:37, 29 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, historia jednego widoku jest niebywała! Pomysł Judith popieram, może kiedyś jakaś mała galeria zdjęć historycznych, ustawionych przy kasie? Tak było ... Cieszę się, że mogę śledzić Twoje poczynania na bieżąco, uczestniczyć w tym w wirtualny choćby sposób, jednak uwierz, dostarcza on wcale nie mało emocji Lubię Twoją energię bardzo!
Agatorek 18:26, 01 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Martuś, moja energia poszła spać. Albo jest gdzieś, ale nie wiem gdzie . Burość za oknem nie zachęca do wychodzenia na dwór, a coś by się znalazło do pracy, bo przecież ziemia nie jest zmarznięta (póki co ).

Ale, z racji tego, że bardziej mi się nie chce, niż chce, to spędzam czas przy kominku. Nawet nie knuję. Znów tablet mi niedomaga, na komórce nie lubię czegoś szukać, bo ma mały ekran, a przy stole i laptopie nie jest tak wygodnie, jak na fotelu . Są też oczywiście plusy, nie szwendam się po szkółkach, czy Allegro i nie robię na razie zimowych zamówień .

Widok dziękuje .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:26, 01 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Aga, jesteś modelowym przykładem tego, jak należy spędzać miesiące "niewyjściowe"
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
ajka 11:05, 02 gru 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Historia jednego widoku powala, niesamowite, że udało ci się ogarnąć taką wielką przestrzeń w tak krótkim okresie czasu. Przepraszam, że ostatnio mało bywam na wątku, ale czas NIEMOCY już mnie dosięgnął. Ładuję akumulatory na przyszły rok. Brrr, nienawidzę zimna
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 20:42, 03 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Daga, kominek i książka to moja druga pasja .

Aniu, dziękuje . Ja też ostatnio mało bywam na forum, to normalne w ten nieogrodowy czas .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies