Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Judith 11:13, 25 lis 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Agatorek napisał(a)
Mirka, jestem bardzo ciekawa przyszłego sezonu . Oby było jak najmniej chwastów .

Judith, ja w sumie też szukam swojej , dopiero na zdjęciach widać progres

Wiolka, dzięki . Tekst z San Franciskiem często sobie powtarzamy

Trzymaj te zdjęcia w dobrze zdefiniowanym miejscu - dorzucisz aftera za 10 lat, gdy będziemy przechadzać się po Twoim parku opłaciwszy uprzednio bilet wstępu .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
mrokasia 11:15, 25 lis 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Aga, rozwaliłaś system! Ta metamorfoza rzuca na kolana! Rozmach i ilość włożonej pracy oraz osiągnięty efekt - imponujący .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Agatorek 11:19, 25 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12842
Zuza, ciężka praca popłaca . Też bardzo lubię ten widok z góry

Judith, mam plan na zimę, żeby w końcu podporządkować zdjęcia, bo na razie mam czasami problem ze znalezieniem odpowiedniego
Nie planuję (póki co) biletów

Dzięki Kasiu , powiem trochę nieskromnie, że jestem z siebie dumna
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 12:27, 25 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
Wszystko ładnie, pięknie... ale jedno mi się nie podoba...dlaczego Twój ogród znajduje się w dziale "Projektowanie ogrodów" ? On powinien już być w dziale "Nasze ogrody"...przecież to jest pięknie zaaranżowany ogród, a nie pusta łąka...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Judith 12:34, 25 lis 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Agatorek napisał(a)
[...]

Dzięki Kasiu , powiem trochę nieskromnie, że jestem z siebie dumna

Duma z własnych osiągnieć to bardzo pozytywne i pożądane emocje. Nie trzeba się zastrzegać, że to nieskromne, skromne, niewłaściwe, właściwe czy jakiekolwiek inne . Są powody do dumy i duma jest. I tak ma być .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 13:34, 25 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12842
Elisko, to naprawdę bardzo miłe, co piszesz . Na razie jeszcze tu zostanę . Mam w planach, a raczej eM sobie wymyślił , kolejne oczko i obiecałam mu, że je obsadzę roślinami. Muszę też zakończyć okolice mostka. Projektowania jeszcze nie skończyłam

Ok Judith, masz rację. W takim razie przyznaję, że jestem z siebie dumna .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 14:09, 25 lis 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Judith napisał(a)

Duma z własnych osiągnieć to bardzo pozytywne i pożądane emocje. Nie trzeba się zastrzegać, że to nieskromne, skromne, niewłaściwe, właściwe czy jakiekolwiek inne . Są powody do dumy i duma jest. I tak ma być .


LUBIĘ TO!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosialuk 18:40, 25 lis 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
Przyłączam się do pochwał, bo są w pełni zasłużone. Zawsze z przyjemnością tu zaglądam.
Szkoda, że nie ma czarodziejskiej różdżki na te chwasty. Mi by się na pewno przydała.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
basia3012 21:51, 25 lis 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9312
Agnieszko, zgadzam się z dziewczynami, jest powód do dumy. Za kilka lat będzie park. Fajnie pospacerować.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gruszka_na_w... 22:33, 25 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Marzyłam o ustawieniu tego widoku z okien na ogród na osi czasu. Bardzo budujące zestawienie. Aż chce się ryć dalej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies