Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Magara 23:56, 03 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Agatorek napisał(a)
Daga, kominek i książka to moja druga pasja .


Hehe, moja chyba pierwsza I zupełnie nie rozumiem czemu - nie zawsze się da
Gdyby się dało to bym mogła całą zimę (albo i cały rok) wstawać około południa, zrobić dzban fajnej herbatki, zalec w fotelu przy kominku z książką do późnej nocy, później iść spać, a następnego dnia - powtórka
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Dorii 00:05, 04 gru 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Tak robiłam jako nastolatka w wakacje :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Agatorek 22:43, 04 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Oj tak, też mi się zdarzało zarywać noc z powodu wciągającej książki .
Teraz mam fazę na Toma Clancy’ego .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
gogo 11:25, 05 gru 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aga, zaciekawił mnie Twój zegar, zajrzałam i zostałam
Cały wątek przeczytałam i obejrzałam i na wszystko mam jedno określenie: PRZECUDNIE
Aż nie chce się uwierzyć, że JEDNA osoba była w stanie pustą przestrzeń tak wspaniale zagospodarować - rewelacyjne rabaty /kocham zawijasy/ i świetne nasadzenia
Jestem zachwycona altanką, mostkiem, pergolami, płotkami i całą resztą
I zakochałam się w Twoich szkodnikach, pomiziaj je ode mnie
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Agatorek 11:06, 06 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Gogo, hej
BARDZO Ci dziękuję za tyle miłych słów . Muszę tylko napomknąć, że trochę mi Em pomaga, jak tylko ma czas (co nie dzieje się jakoś często ).
Szkodniki pomiziane .
Mała (tzn Venus, która aktualnie jest największa i najcięższa, ale przydomek ma ze względu na wiek) po okresie spokoju, wczoraj wykopała mi jedną trawę (sadzoną na jesieni), przy okazji zobaczyłam, że brakuje jeszcze jednej... na wiosnę trzeba będzie dosadzać.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
gogo 15:45, 06 gru 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Agatorek napisał(a)
Gogo, hej
BARDZO Ci dziękuję za tyle miłych słów . Muszę tylko napomknąć, że trochę mi Em pomaga, jak tylko ma czas (co nie dzieje się jakoś często ).
Szkodniki pomiziane .
Mała (tzn Venus, która aktualnie jest największa i najcięższa, ale przydomek ma ze względu na wiek) po okresie spokoju, wczoraj wykopała mi jedną trawę (sadzoną na jesieni), przy okazji zobaczyłam, że brakuje jeszcze jednej... na wiosnę trzeba będzie dosadzać.



Wiem, że eM Ci pomaga /wielki szacun/, ale Ty robiłaś wszystko ręcznie /zdzieranie darni, wykopanie oczka, sadzenie, pielenie itd/
Mój eM nieogrodowy i na roślinach się nie zna, ale coś przykręcić, zmontować, przyciąć itp. to nie ma problemu - zrobi, bo ja z narzędziami elektrycznymi się nie lubimy


Ja myślę, że Venus rośnie na dobrą ogrodniczkę, może uznała, że te trawy tam nie pasują i powinnaś posadzić coś innego

____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Agatorek 19:04, 06 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
haha, Grażynko, ja też tak właśnie sobie pomyślałam o Venus
Baaardzo lubi trawy (wykopywać ), szczególnie stipy, a teraz hakonechloa. Pozbierałam resztki (oprócz wykopywania lubi się nimi pobawić) i wsadziłam z powrotem do ziemi. Myślę jeszcze, żeby je po prostu przyciąć teraz i przysypać korą. Może drażnią ją falujące kłoski
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 19:21, 06 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Zegar w tym roku robi za choinkę
Kupiłam latem () siatkę z lampkami 3m x 3m, żeby podwiesić na dachu altanki od spodu, ale tymczasem sprawdza się tutaj

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 20:32, 06 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Aguś, zegar prezentuje się nad wyraz świątecznie. W tym ubranku bardzo mu do twarzy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monika83 20:45, 06 gru 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2973
Aga historia jednego widoku Wow! niesamowita metamorfoza ❤ rok 2021r to taki przełom bo już było widać efekty ciężkiej pracy I fajny pomysł z oświetleniem zegara
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies