Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

sylwia_slomc... 22:11, 12 wrz 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
LIDKA napisał(a)
Nie wiem jak znajdujesz te rzadkie gat roślin.

Taką kruszynę bym chciała ale boje się odrostów.

Mam kruszynę od 9 lat i żadnych odrostów jak na razie nie dała.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:14, 12 wrz 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Aga cudne kadry
Ogród wygląda niesamowicie w tej ilości traw, róże Ci pięknie powtórzyły kwitnienie
Co do sadzenia drzew liściastych nad basenem to zrób spore odległości od basenu żeby jesienią liście nie leciały do wody nawet z wiatrem. Będzie mniej roboty ze sprzątaniem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 23:08, 12 wrz 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Hehe, Koleżanka wymiata
Kadry piękne (zaczynam Cię podejrzewać o czary)
Nabytki też piękne (podejrzenie razy dwa, skąd Ty bierzesz takie cuda )
Aga, jest super, idź tą drogą
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:53, 13 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Lidka, oprócz tych dużych kruszyn do posadzenia, mam jeszcze kilka mniejszych, już w ziemi od dwóch lat, na razie bez odrostów
Wszystkie zakupy z Pęchcina. Czasami jadę tam, oglądam rośliny (tak znajduję te rzadkie smiany) i później wysyłam zamówienie mailem .
A czasami przeglądam ich ofertę (plik excela z tysiącami roślin), wybieram rośliny (o których np czytałam na forum )i też wysyłam zapytanie (o aktualną dostępność).
Dziękuje za miłe słowa ❤️

Gosia, tak, na pierwszych fotkach są Memory, ulubione trawy eMa. Będą też nad basenem .
A na cytowanym zdjęciu jest Rozplenica wschodnia Fairy Tails. Baaardzo polecam. Przyrost roczny bardzo duży.

Ewa, dziękuję
Też jestem zdziwiona ilością kwiatów na niektórych różach. Część z nich bardzo obficie kwitnie, część ma pojedyncze kwiaty.

Haniu, na szczęście, moje i drzewek, patyczki już nie wzbudzają takiego zainteresowania, co kiedyś . Wrześniowy ogród dziękuje

Bożenko

Sylwia, ogród dziękuje .
Liści i tak raczej nie uniknę , ale myślę, że zadaszenie trochę zminimalizuje ich sprzątanie.
Planowałam te drzewka zaraz za płytkami, czyli z jednej strony będzie 3,5 m, a z drugiej jakieś 3 m. Nie za dużo, ale chcę trochę „otulić” basen

Magarku, dziękuję
Haha, jestem taką niepełną czarownicą, nie znam zaklęcia na deszcz, a by się przydał…zaczyna robić się sucho
Nabytki już wyjaśniłam skąd (Lidce)
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Kasiapod 06:26, 13 wrz 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1069
Agnieszka w zaskakującym tempie rosliny porosły, piękny masz ogród
Basen marzenie ehhh, czekam na efekt końcowy
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
MartaCho 08:34, 13 wrz 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2334
Agnieś, takie emotki z dłońmi bijącymi energicznie brawo, brawo by mi się tu przydały Pięknie u Ciebie!
Nowa inwestycja robi wrażenie! Będzie cudnie i luksusowo!
Zakupy też częściowo egzotyczne dla mnie- olsza mi się szczególnie podoba, fajne ma listeczki- muszę o niej poczytać koniecznie.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agatorek 19:17, 13 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Kasia, dziękuję

Martuś, dzięki . Olsza rzeczywiście fajnie wygląda, ma taki zwiewny pokrój .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
TAR 21:13, 13 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Piekne nabytki i piekne widoczki. Te olsze i u nas widzialam ostatnio. Nawet myslalam czy by nie kupic. I chyba podjade po nia. Bo mi sie zwarzyla rabata z tylu. Jedno wielkie bloto. Wywalilam juz klony palmowe i w sobote precz ida 4 kousy bo dogorywaja. Tylko ambrowiec tam szczesliwy. Olsza i blotnia sa w sam raz na bagienko. Ale blotnia za duza rosnie podobnie jak cyprysniki. Olsza bedzie ok. Dzieki za inspiracje zakupowa
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 18:35, 15 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
A proszę
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
olciamanolcia 19:00, 15 wrz 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
Agatorek napisał(a)

Artemis z werbeną


Mistrzostwo

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pańcia przywiozła nowe patyczki do gryzienia.


No uśmiałam się bo wczoraj jak pieliłam na froncie to mój Kodik zajął się ... ambrowcem
Normalnie super kornik z niego
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies