Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 22:52, 15 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Justyna, uważaj na niego . Jak Venus była młodsza, to obgryzła mi korę prawie naokoło jednej jabłonki …
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
ajka 20:24, 16 wrz 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4293
Aguś ale piękne drzewa kupiłaś. Kruszyny cudne, aż musiałam wygooglować. Czy to nie one są tak bardzo trujące dla psów, czy to zależy od gatunku? Klony piękne, tyle okazów ! Czy u ciebie klony palmowe rosną bez problemów? U mnie tylko przy budynkach rosną ładnie, reszta bardziej wegetuje. Boję się już kupować i zazdroszczę nowych nabytków.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Alija 21:44, 16 wrz 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9301
Agnieszko, kiedy te wszystkie rośliny tak urosły??? Ogród coraz piękniejszy i zdjęcia też.
Niedługo będzie, jak w ogrodzie botanicznym, masz tyle różnych rarytasików, jest co podziwiać.
No i jeszcze basen, WOW.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 13:54, 17 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Aniu, nie mam pojęcia, czy akurat te kruszyny są trujące. Moje szkodniki na szczęście już nie podgryzają za bardzo roślin, jeśli już, to lubią trawę
Klony, tfu, tfu, rosną dobrze. Nawet te, które są narażone na wiatry.
Oczywiście zdarza się, że przyschnie jakaś gałązka, ale z reguły jest Ok. Na wiosnę się okaże, czy wszystkie się obudzą. Po poprzedniej zimie nie obudził się jeden, najmniejszy. Ja nie okrywam żadnych roślin, więc może przemarzł.

Alicjo, dziękuję . Mam nadzieję, że ogród się jeszcze bardziej rozrośnie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Anda 14:40, 17 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33979
Aga, ale się u ciebie dzieje Co chwile coś nowego.
Busz już masz śliczny. Jak drzewa podrosną to będzie atmosfera prawdziwie parkowa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 20:29, 17 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Agatorek napisał(a)
Aniu, nie mam pojęcia, czy akurat te kruszyny są trujące. Moje szkodniki na szczęście już nie podgryzają za bardzo roślin, jeśli już, to lubią trawę
Klony, tfu, tfu, rosną dobrze. Nawet te, które są narażone na wiatry.
Oczywiście zdarza się, że przyschnie jakaś gałązka, ale z reguły jest Ok. Na wiosnę się okaże, czy wszystkie się obudzą. Po poprzedniej zimie nie obudził się jeden, najmniejszy. Ja nie okrywam żadnych roślin, więc może przemarzł.

Alicjo, dziękuję . Mam nadzieję, że ogród się jeszcze bardziej rozrośnie


Aga dasz namiar na privka na te swoja szkolke?

A co do "szkodnikow" ja ostatnio chodzilam i psioczylam, ze jakis robal mi ciacha judaszowce, klona shirasavum i żurawki. Poki dzis najmlodszego bialasa nie zlapalam jak ciacha liscie. Sarenka cholipa sie znalazla
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 10:35, 18 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Dzięki Ewa . Też czekam na podrośnięcie drzew

Tarciu, jak widać szkodniki są nie tylko owadzie . Ostatnie zakupy to z Pęchcina, od Szmitów
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
TAR 11:37, 18 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Mowie ci, ten mały jest jakis dziwny, wiosna tak ciachal liscie kuklikow.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 12:24, 18 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Hahaha, może po prostu jest wegetarianinem
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
DariaB 12:45, 18 wrz 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3174
Wow Aga ale lecicie z koksem! Toż to będzie rezydencja z parkiem ogrodowym pełną gębą Niesamowity rozmach i tyle pięknych, kolekcjonerskich roślin. Kibicuję żeby basen powstał bez problemów!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies