Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 20:24, 24 lis 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Bożenko, chyba wykrakałaś z tą zawieruchą, wiało u nas wczoraj strasznie. Dziś już trochę lepiej

Aniu, zajęcia w domu hmmm, co by tu napisać . Miałabym dużo pracy, wiadomo, jak to w domu, zawsze coś się znajdzie . Ale na razie robię minimalne minimum. Może bliżej Świąt więcej ogarnę, ale też bez przesady, gości się nie spodziewamy . Na pewno okien myć nie będę
Z tymi czekającymi zajęciami i tak nigdy nie przegonię eMa. Ten ma na swoich listach rzeczy do zrobienia sprzed kilku lat . Aż tak dobra w tym nie jestem.

Renatko, Haha, ale przecież nikt nie jest idealny

Magarku, nie lubię grzanego wina, czy herbaty z prądem. No nie, coś z alkoholem musi być zimne . Przyznam się, że cały rok pije zimne napoje z lodówki. Nie lubię ich w temperaturze pokojowej. Oprócz herbaty, ta musi być gorąca .

Zuza, po dwóch dniach śniegu już nie było. Popadał jeszcze deszcz, więc rośliny są dobrze podlane przed zimą

Sylwia, na szczęście moje magnolie nie rosną na jakiejkolwiek trasie, więc liście zostawiam. Jak i wszystkie inne

Pozdrawiam Alicja
Też w sumie myślę, że mogłaby być już wiosna. Śnieg już był. Mróz też . Zima zaliczona

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
ElzbietaFranka 21:58, 24 lis 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14303
Agatorek napisał(a)
Troszkę czerwieni






Obejrzałam trawke. Widzę, że też masz palczatki na ostatniej focie.
Poza tym jestem zachwycona. Basen super. Pokaże jutro eMowi może się skusi.
On jest w środku foliowany na gorąco?
Będę chciała ciebie prosic, ale to nie teraz jak będziesz miała więcej czasu o wymiary, firmę i koszt tej inwestycji na priv.

Pozdrawiam Agnieszko

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 11:46, 25 lis 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5488
Aga jestem na bieżąco, tylko jakoś pisać mi się nie chciało. Basen wyszedł bardzo ładnie. Podoba mi się z tym dachem, a na pewno przez to woda będzie czyściejsza i cieplejsza.
Krótką zimę byś chciała zaliczyć. Ja też wolałabym wiosnę już mieć, ale wiadomo jak to jest.
Długie wieczory za to można wykorzystać na inne hobby.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agatorek 19:37, 25 lis 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Hej Ela

Palczatki rosną jak na drożdżach, a kupowane jako maleństwa .
Odnośnie basenu, to prześlę Ci info na priv. Jest tak jak piszesz, jest wykładany folią zgrzewaną na gorąco.

Gosia, ja też bywam, ale rzadko piszę. Właśnie przez zimę pochłaniam książki. Tylko wtedy mam czas i brak wyrzutów sumienia, że mogłabym porobić coś innego na zewnątrz
Wrzucę kiedyś lepsze fotki basenu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Margo2 23:14, 28 lis 2023


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1166
Nie lubisz herbatki z prądem?
Dla mnie to najlepsze lekarstwo na przeziębienie. Od razu stawia na nogi.
Z czytaniem książek to mam problem nawet zimą, bo jest za dużo rzeczy do nadrobienia. Forum, filmy, spotkania.
Staram się czytać codziennie przed snem.
Właśnie zbliża się pora na to.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Agatorek 08:55, 29 lis 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Gosia, No nie lubię . Ale za to piję czasami syrop z młodych sosnowych pędów na spirytusie .

Dla Ciebie widoczek z balkonu

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
sylwia_slomc... 13:35, 29 lis 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Margo2 napisał(a)
Nie lubisz herbatki z prądem?
Dla mnie to najlepsze lekarstwo na przeziębienie. Od razu stawia na nogi.
Z czytaniem książek to mam problem nawet zimą, bo jest za dużo rzeczy do nadrobienia. Forum, filmy, spotkania.
Staram się czytać codziennie przed snem.
Właśnie zbliża się pora na to.

Mój Emuś też Się tak kuruje jak czuje, że coś Go bierze.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:38, 29 lis 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Polukrowało Ci ogród znowu U nas sporo śniegu nasypało i biało dookoła.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 14:17, 29 lis 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Może podesłąć Ci ciężarówkę śniegu...u nas dostatek aż w nadmiarze...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Alija 15:41, 29 lis 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9301
U nas też już wczoraj napadało, jest biało.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies