Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

anuska2507 09:36, 19 sty 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2645
Piękne zimowe kadry
Podziwiam ozdoby choinkowe, bardzo ładne!
A jakbyś w sezonie zawitała do Wrocławia, to zapraszam do mojego ogrodu (kilka km od granic miasta)
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Agatorek 09:54, 19 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Joann, dziękuję

Marta, uwielbiam przestrzeń . Na pewno ta przestrzeń od bramy do asfaltu jest nie do ruszenia, bo to część naszej działki. Pola po bokach są sąsiadów, na razie są to pola uprawne, bez możliwości zabudowy. Mam nadzieję, że tak zostanie.

Aniu, dziękuję za miłe słowa i zaproszenie . Jest bardzo duża szansa na spotkanie . I oczywiście do mnie też zapraszam

W zeszłym roku poznałam na żywo fantastyczne dziewczyny ❤️ (i ich partnerów ). Mam nadzieję, że w tym roku też tak będzie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Agatorek 10:05, 19 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Nie będę robić podsumowania 2023 roku, może to nieskromnie zabrzmi, ale ten sezon był bardzo udany i trudno jest mi wybrać nawet "top 10"

Najlepsze zdjęcia ogrodu wyszły mi po pierwszej wizycie dziewczyn i po radach Jolanki .

Można je zobaczyć tutaj
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Kordina 10:26, 19 sty 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
O! Zmieniłaś avatarek na moich oczach. Aga a wyobraź sobie, że w tym roku będzie jeszcze piękniej, jeszcze się rozrośnie i rozkrzewi już nie mogę się doczekać zdjęć.
Jesteś Mistrzynią, żeby zagospodarować z sensem taki ogrom ziemi to ho, ho a może jeszcze więcej ho, ho, ho, ho
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Muszelka 12:27, 19 sty 2024


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Zabrzmię, jak echo: ho, ho, ho!

Piękny Twój ogród w zimowej scenerii!

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Muszelka 12:28, 19 sty 2024


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Avatarek bardzo wymowny, ładny i fajny
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Agatorek 15:29, 19 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Dziewczyny, umknęły mi Wasze wpisy, wybaczcie

Agnieszka_Z, dziękuję. To prawda, zima potrafi być piękna.

Basiu, niestety jeszcze nie wyjechałam, ale pracuję nad tym . Z lekturami trafiłaś, teraz jest mój czas na książkę, kocyk i kominek, 3K
Widoki dziękują
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Agatorek 15:31, 19 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Bożenko, ale mi miło czytać takie słowa, bardzo dziękuję ❤️. Mam nadzieję, że z tego sezonu także będę zadowolona

Muszelko, dziękuję
Avatarek przekazuje moje zaproszenie , otwieram dosłownie bramę dla odwiedzających .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
LIDKA 20:41, 19 sty 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 8213
Agatorek napisał(a)
Hej Lidka , jeszcze nie nastał mój czas ogrodowy .
Warzyw ani jednorocznych kwiatów nie wysiewam, miała być szklarnia, ale na jej miejscu jest basen (jest w najbardziej nasłonecznionym miejscu). Może w lutym coś zacznę działać.

Monika, dziękuję i wzajemnie



Też w tej zimie nic jeszcze nie kupiłam i nie zamówiłam, będe siać pomidory ale raczej się nastawiam na kupienie sadzonek na lokalnej giełdzie.

Mam wycięte trawy na 2 rabatach i byliny na 1 rabatce. A róże sterczą i mają nawet resztki liści.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Rojodziejowa 20:51, 19 sty 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 9021
Tez nie mam nic przycięte! Ale przyjdzie wiosna, to i może nowe siły przyjdą i tęsknoty za zielonym zrobimy to raz dwa
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies