Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

An_na 21:32, 21 sty 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1770
Macham I fotki podziwiam, to z bramą jest kapitalne
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Margo2 22:57, 21 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1166
Pisałaś u mnie, że jak się rośliny rozrosną będzie u Ciebie taki busz jak u mnie.
Czekam na to z niecierpliwością jak to będzie wyglądało za lat kilka
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Agatorek 00:25, 22 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Hej Elisko . Również przesyłam pozdrowienia

Justyna, róże zamawiałam ze szkółki Rosarium (te z serii Piano), wszystkie z gołym korzeniem. U mnie glina i przewiew więc rosną bardzo dobrze.
Jakieś pojedyncze sztuki ze strony AgroSklep i bezpośrednio z Niemiec od Kordesa.
Jeszcze mi się nie przytrafiła „zła” róża. Także polecam wyżej wymienione szkółki .

Hej Malgo . Tak, tym razem brama zbiera najwięcej zachwytów .
Sama też się dziwię, że udało mi się zrobić zdjęcie krówkom, jak stoją. To bardzo trudne .
Mam nadzieję, że uda mi się zorganizować w końcu jakiś wyjazd w najbliższym czasie. Niestety listopadowy musiałam odwołać kilka dni przed wylotem, na szczęście udało mi się odzyskać prawie całą sumę (bilety kupione, hotele porezerwowane). Myślę, że w ciągu 2-3 tygodni będę juz znała szczegóły.

Hej Aniu, również macham

Gosia, mam nadzieję, że tak się rozrosną .
Na szczęście szwagierka się buduje i już mnie prosiła o pomoc w założeniu ogrodu, więc nadmiar roślin będę przesadzać
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
April 18:08, 22 sty 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Cześć Aga, dawno mnie nie było ale zajrzałam w dobrym momencie. Pieski super zapozowały, fajnie wyglądają na śniegu.
No a zdjęcie z bramą to już hit, sama wiesz. Bardzo udany z niej awatarek
Dajesz radę ciągle żyć ogrodem? Podziwiam. Ja od października byłam na przymusowym odwyku przez pracę. Ale chyba zaczynam wracać myślami do ogrodu i pewnie niedługo zacznę planować pracę i ewentualne przeróbki
____________________
April April podbija las Mazowsze
Agatorek 22:12, 22 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Ooo, kto się obudził z zimowego snu
W sumie to nic nie robię w ogrodzie, ani o nim nie myślę jeszcze za często. I na razie nic nie planuję oprócz jakichś drobnych przesadzanek. Nawet nie myślałam jeszcze o rabacie przy basenie, na której na razie są tylko klony. Ba, nawet rabaty tam jeszcze nie ma .
I, w co trudno uwierzyć, nie mam żadnych zamówień roślinnych na wiosnę. Oprócz supertunii do donic eMa i dwóch alstromerii dla mamy.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Rojodziejowa 22:15, 22 sty 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 9021
Ja tam jestem spokojna - jak rypniesz zamówienie, to pół szkółki od razu przywiozą Tylko musi nastać odpowiedni dzień
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kordina 22:18, 22 sty 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
Ha, ha, podpisuję się pod tym co Asia napisała, jak my Cię znamy
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agatorek 22:32, 22 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Asia, Bożenko, nie mówię, że tak nie będzie
Na razie rzeczywiście nie mam weny .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
April 13:20, 23 sty 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Jak dziewczyny cię znają w kwestii zamówień
Jestem pewna że będą, i to hurtowe
Wiesz, ja nie zasnęłam snem zimowym bo mi galimatias w pracy nie pozwolił
Musiałam się temu poświęcić bez reszty. Ale zaczynam potrzebować odskoczni, dlatego powolutku próbuję zajrzeć tu i tam, i poprawić sobie nastrój fajnymi obrazkami i planami ogrodowymi innych. Na swoje plany też na razie nie mam weny ani siły
____________________
April April podbija las Mazowsze
Rumianka 12:35, 25 sty 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Aga, na wszystko przyjdzie czas, ja tez ogarnięta lenistwem, mój ogród pogrążony w śpiączce zimowej...Pozdrawiam>
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies