Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Gosialuk 19:51, 25 sty 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5488
Piękna brama na zimowy świat. U nas plucha i dmucha, po śniegu już śladu nie ma. W taką pogodę do działań ogrodowych mnie nie ciągnie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agatorek 19:44, 29 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Jola, powoli zaczynam przeglądać roślinki . Muszę wiosną ogarnąć teren przy basenie. Może w marcu będę już miała płotek od kowala, więc później mogę spokojnie działać.
Myślę jeszcze nad kilkoma drzewami, jeszcze mam stanowczo za mało .

Elisko, dziś było tak ładnie, źe prawie wyszłam wycinać byliny . Niestety praca mi w tym przeszkodziła , muszę więc jeszcze trochę poczekać.
Pozdrawiam również

Gosia, w zeszłym tygodniu rzeczywiście była kiepska pogoda, ale już widać zmianę. Na lepsze .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
ewsyg 22:11, 31 sty 2024


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11672
Agnieszko cudne zimowe zdjęcia, a to z bramą - bajka
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Margo2 22:18, 04 lut 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1166
Jakoś nie widzę tej zmiany na lepsze.
Dzisiaj to mam wręcz totalnego doła. Ten wiatr mnie wykończy.

____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Agatorek 18:00, 05 lut 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Dzięki Ewa

Gosia, mam identiko jak Ty. Wieje u nas już któryś dzień, jeszcze trochę popadywało.
Dziś jednak chciałam coś zacząć. Ubrałam się i wyszłam. Wycięłam kilka turzyc raureif (bo już się zielenią) i wróciłam do domu. To jeszcze nie moje warunki pogodowe.

Zresztą jak się rozejrzałam i uświadomiłam, ile mam roboty, to mi się wszystkiego odechciało.
Także tak .

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Magara 23:24, 05 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Aga, u nas aktualnie śnieg pada
Także tak

Ale co zrobione to zrobione
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rumianka 12:34, 06 lut 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Aga, ja też jeszcze w uśpieniu zimowym, pogoda nie sprzyja żadnym pracom. A dodatkowo uważam ze zdrowiem, po ubiegłorocznym zapaleniu płuc, które dawało mi do wiwatu przez 4 miechy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 18:23, 06 lut 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Magarku, nie chcę już śniegu . Deszcz też już mi zbrzydł (zobaczymy, jak wrócę do tematu latem ).
Następny wypad na cięcie planuję w niedzielę.

Elisko, no właśnie pogoda jest do bani. Podobno od niedzieli ma się trochę poprawiać, zobaczymy, czy coś uda mi się zrobić.
Zapalenia płuc współczuję.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
ajka 22:40, 09 lut 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4293
Jaka piękna brama i mostek zimą Aguś

Powoli budzę się z zimowego snu. Mąż przyciął winogron, maliny, agrest, platana. Ja jeszcze nic ... pogoda nie nastraja, zimno, leje, ale chodzę wśród grządek i czekam już na ciepełko. Krokusy, tulipany, rozchodniki powoli wychodzą z ziemi, a ja już przebieram nózkami.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Magara 23:02, 09 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Agatorek napisał(a)
Magarku, nie chcę już śniegu . Deszcz też już mi zbrzydł (zobaczymy, jak wrócę do tematu latem ).


Nie dziwię Ci się nic a nic Mam tak samo
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies