Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Alija 20:59, 19 sty 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9301
Agatorek napisał(a)
Mam kilka śnieżnych zdjęć ❄️❄️❄️, wczoraj była fajna pogoda.






Agnieszko, piękna zima w ogrodzie, a ta brama, słońce i śnieg, cudny widok, magia po prostu.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 22:15, 19 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Lidka, róże to akurat na końcu tnę, jak kwitną forsycje. To akurat szybko mi idzie. Najwięcej czasu muszę poświęcić na cięcie traw i bylin. Od groma tego jest

Asia, też tak myślę , na razie i tak jest za zimno na jakiekolwiek prace ogrodowe. Wg prognoz długoterminowych, to cały luty u nas ma być na plusie. Może wtedy się zdołam zmobilizować

Dziękuję Alicjo
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Monika83 10:10, 20 sty 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3212
Agatorek napisał(a)
Nie będę robić podsumowania 2023 roku, może to nieskromnie zabrzmi, ale ten sezon był bardzo udany i trudno jest mi wybrać nawet "top 10"

Najlepsze zdjęcia ogrodu wyszły mi po pierwszej wizycie dziewczyn i po radach Jolanki .

Można je zobaczyć tutaj
Aga zamiast podsumowania roku 2023 to możesz wizytówke zrobić Ja też nie robiłam podsumowania 2023r bo zdj sporo i trudno coś wybrać i machnełam na to ręką A co do ciemierników to ładnie zapączkowane i jeżeli prognozy się sprawdzą na luty z dodatnimi temperaturami to będzie czas kwitnących ciemierników A i super avatarek
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Magara 00:02, 21 sty 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
I mnie zdjęcie bramy urzekło Takie otwarcie na świat i wolność, a nie na nowych sąsiadów
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 09:24, 21 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Monika, na razie do wizytówki mam za mało zdjęć wiosny i zimy, ale nadrobię to w tym sezonie

Magarku, nowych sąsiadów nie potrzebuję. Wystarczą mi dotychczasowi, czyli daleko przy szosie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Gruszka_na_w... 10:50, 21 sty 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Podzielam upodobanie do 3xK o tej porze roku.
Brama wygląda jak wrota do raju. Przepięknie się prezentuje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 16:30, 21 sty 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Haniu, brama dziękuje . Trafiłam na idealny moment na zdjęcie.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Rumianka 18:11, 21 sty 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Mnie również brama bardzo przypadła do gustu...jest piękna, jak i cała reszta. Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
olciamanolcia 19:13, 21 sty 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
Agatorek napisał(a)


Wedding piano i charming piano


Ooo te róże sobie ostatnio spisałam na listę zakupów. No piekne ona
Zdjecie z bramę rewelacja-reszta również

A gdzie zamawialas róże? Polecasz?
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Polon 19:49, 21 sty 2024


Dołączył: 20 kwi 2023
Posty: 263
Hejka, zimowo-słoneczna brama skradła show
Mi jeszcze mostek się podoba no i trzy „krówki” nad stawem super psiaki, stoją jakby pozowały
Chyba już wkrótce wyjazd się szykuje?
____________________
Malgo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies