Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Gosiek33 06:54, 21 maj 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
April napisał(a)
Goś, u mnie sierpówki mają gniazdo
Za pierwiosnki bordowe to chyba dziękuję. Jakoś nie przepadam za tym połączeniem kolorystycznym.
A żółtych u ciebie nie kojarzę. Wiem że masz białe z żółtym oczkiem, te mi się podobają. O te chodzi czy coś innego? Pokaż proszę fotkę, bo nie pamiętam.



Str 1223 na początku
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
AgaCzek 07:17, 21 maj 2022


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Zaglądnęłam do wątku i poczułam się jak w Holandii- te tulipany urzekają! Ogród tez piekny.
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
Brzozowadzie... 12:45, 21 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Jolu, wszem i wobec baaardzo Ci dziękuję za wczorajszą gościnę!
Zachwyciłam się efektem pięknego, wielogatunkowego jakby runa leśnego jaki stworzyłaś na tym trudnym kawałku ziemi. Oczarowuje ścieżka z tarasu prowadząca do misy. I budzi podziw szeroki front kolejnych prac Nie wiem, czy znam drugą osobę, która tyle pracy włożyła, by stworzyć swój ogród.
Brawo, tworzysz spójną całość nowoczesnego leśnego ogrodu z równie nowoczesnym domem.
Naprawdę jestem Ci wdzięczna za tak miłe przyjęcie. Przekaż uściski również Mężowi - legendy krążące o Jego kulinarnych talentach są w pełni uzasadnione
A zdjęć oczywiście brak, szkoda było robić słabe foty w takim ogrodzie, a dobrego sprzętu i talentu w tym kierunku również brak
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:58, 21 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)




O! To jest właśnie mały fragment tego zachwycającego efektu poszycia leśnego!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Juzia 14:26, 22 maj 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38573
Ja też się nie mogę nadziwić tym poszyciem leśnym
Zachwycająco masz!
Paprociowisko dopiero zrobione a już zapiera dech!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
April 07:34, 23 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Wiolka5_7 napisał(a)
Aprilku przyszłam pozachwycać się Twoim pieknym leśnym ogrodem zostawiam ochy i achy! wykonałaś kawał ciężkiej pracy i się opłaciło bo ogród masz zachwycający wszystko mi się podoba każdy zakątek


Wiolka, bardzo dziękuję. Szkoda tylko że po walce z ugorem nie mam już siły usiąść na ławce i delektować się dziełem Nie mam czasu zrobić fotek i nie mam kiedy zaglądać na forum, tyle co bym chciała
Jest jeszcze wiele niedokończonych zakamarków, ale to co zrobione cieszy coraz bardziej
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:36, 23 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
malgol napisał(a)


No to będzie pierwsza roślina którą zamorduję własnymi rękami. Normalnie to czekam aż natura zrobi to za mnie czyli np nie podlewam... Ale mam chyba ten wiekszy bo on ma takie długie luzne pędy .Ale tez lezie wszędzie i chyba juz wolę pustą glebę ogladać niz ten nieokiełznany busz


Nie da rady barwinka ubić. Ja mam na przedpłociu, na patelni. Teraz suchy totalnie, a jak dostanie trochę deszczu odrasta od korzeni jak feniks. Ta że nie chcę cię martwić ale poza wykopaniem, dokładnym, nie ma szans żebyś się pozbyła.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:36, 23 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Judith napisał(a)

barwinka nic nie ruszy


Sama prawda
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:37, 23 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Mgduska napisał(a)
U mnie i zwykły i większy są bardzo rozłażące. Większy wyłazi nawet spod krawężników, potwór. Ja jestem bardzo zgodna z moimi roślinkami, ale barwinki mnie wnerwiają.


Dlatego one nie są na dobre gleby bo zjedzą wszystko. Ja usuwam, pilnuję wszelkich odrostów.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:38, 23 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Wiolka5_7 napisał(a)
Ja mam barwinka większego Variegata i lubię ,bo łatwo go opanować i rośnie kępowo


Variegaty nie mam ale Tarcia też dobrze o nim mówiła. Ale sprawdzać nie zamierzam
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies