Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 07:29, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10238
Agatorek napisał(a)


Też zaczynałam od rysunków. I nic z tego co narysowałam, nie wyszło . Wolę na żywioł. Na efekty trzeba poczekać, aż się rozrośnie. Wtedy będę przesadzać (a raczej rozsadzać, bo teraz sadzę za gęsto, ale inaczej nie potrafię, nie lubię pustki na rabatach ).



Ja też się staram niby w miarę luźno sadzić a i tak mi wychodzi najczęściej busz
Takie to już żywiołowe dziewczyny jesteśmy i kierujemy się instynktem. Chyba nie wychodzi nam to bardzo źle?
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:43, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10238
Mokre fotki bo ciągle pada


Ogromna hosta Empress Wu






____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:45, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10238






____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:48, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10238


Jordan




____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:52, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10238





____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:56, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10238






____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:03, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10238






Rodgersja




Na dziś tyle bo zdjęcia bez słońca to żadna atrakcja
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kordina 09:40, 31 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
April napisał(a)




Na dziś tyle bo zdjęcia bez słońca to żadna atrakcja


Twój ogród ZAWSZE zjawiskowy, ale to ostatnie zdjęcie w deszczu jak gdzieś na Filipinach, tak mi się kojarzy
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
jolanka 09:47, 31 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
April napisał(a)


Jolu, pamiętam kiedyś w piątek 13-tego jak chora pojechałam do firmy zostawić tylko zwolnienie a jakiś du...k rozwalił mi na parkingu drzwi w samochodzie i uciekł. Nigdy nie byłam przesądna i dalej nie jestem, ale coś w tym jest...
U mnie ciągle pada. Dziś też. Dobrze, bo jak w sobotę sadziłam to ziemia namokła dopiero na kilka centymetrów.
Róża może jeszcze odbije, więcej wilgoci teraz to się pozbiera. Przycięłaś ją mocno?

Nie rozumiem tych d…, którzy uciekają w takich sytuacjach. Ciekawa jestem co powiedzieliby w sytuacji odwrotnej
Ale masz rację, coś w tym jest… czasami

U mnie też pada od kilku dni, do tego zimno więc siedzę w domu i patrzę tylko przez okno. Nie znoszę takiej pogody choć wiem, że deszcz jest potrzebny bo tak jak u Ciebie, susza jest ogromna.
Róży była wiosna przycięta ale już miała nowe liście więc muszę liczyć tylko na szczęście.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 09:48, 31 maj 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
No i znowu super fotki, dawaj ich jak najwięcej, bo wiesz, inspiracji mi potrzeba. Cudowny ogród stworzyłaś na mało przyjaznym podłożu. Aż się chce w nim być. I pada

Widze, ze tam u mnie rodki moga sobie nieźle pożyć. Jak sie uda z barwinkiem to sie uda, cisnienia nie ma.

U nas koparkowy wlasnie dziala, ściaga humus pod wykopki fundamentowe. Beda miec calkiem ladną i dobrą pryzme ziemi na wypełnienie rabatek.
Ale inny kolor ma ta ziemia niz poprzednio, nie jest taka czarna, tłusta, nie klei sie ale tez nie jest piachem, ma ładny czekoladowo ciemny kolor, dosc dobrze sie kopie. jakby czarnoziem rozluzniony piaskiem i prochnica. I ewidentnie jest "ciepła glebą" co akurat mnie cieszy.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies