Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Judith 10:04, 31 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10042
Rodkowe szaleństwo . I poza rodkami tez przepięknie
April, zainspirowana Twoimi zdjęciami wzięłam i nabyłam tiarelki .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
tulucy 10:50, 31 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ogród w deszczu jest zjawiskowy.


Ps. Ta olbrzymią hosta byłaby jak znalazł u Mrokasi dla piesów za parasol
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 11:04, 31 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
tulucy napisał(a)
Ogród w deszczu jest zjawiskowy.


Ps. Ta olbrzymią hosta byłaby jak znalazł u Mrokasi dla piesów za parasol


Z pierwszym zdaniem zgadzam się w całej rozciągłości.
Ale drugie to już, Lu, mogłaś sobie darować .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 11:14, 31 maj 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Przepiękne deszczowe foty
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
malgol 11:31, 31 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
April napisał(a)








Przepiękne mokre fotki Ale co ty robisz ,że tak obficie ci te rodki kwitną? Moje nie sa tak gęsto obsypane bo cień im nie pozwala
I czemu twój dereń jest taki gęsty?? !! co robisz? ja wiecznie mam problem. Niby trzeba go ciąć ,ale Ivory nie lubi cięcia... więc ma wiecznie trzy gałęzie na krzyż
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
April 11:39, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Kordina napisał(a)


Twój ogród ZAWSZE zjawiskowy, ale to ostatnie zdjęcie w deszczu jak gdzieś na Filipinach, tak mi się kojarzy


He, he, faktycznie mamy teraz w Polsce porę deszczową Nic się nie da zrobić w ogrodzie żeby nie wrócić z mokrymi majtkami To i rośliny będą niedługo tej wielkości co w lasach deszczowych
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:42, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
jolanka napisał(a)

Nie rozumiem tych d…, którzy uciekają w takich sytuacjach. Ciekawa jestem co powiedzieliby w sytuacji odwrotnej
Ale masz rację, coś w tym jest… czasami

U mnie też pada od kilku dni, do tego zimno więc siedzę w domu i patrzę tylko przez okno. Nie znoszę takiej pogody choć wiem, że deszcz jest potrzebny bo tak jak u Ciebie, susza jest ogromna.
Róży była wiosna przycięta ale już miała nowe liście więc muszę liczyć tylko na szczęście.


Jolu a ja wolę jak jest chłodniej jak muszę pracować w ogrodzie. Zadyszki nie łapię. No ale deszcz trochę utrudnia. Trzeba się często przebierać. Ale jak piszesz, potrzebny, bo jeszcze go stanowczo za mało.
Moja przesadzana róża też straciła liście i teraz zaczyna puszczać nowe. Będzie dobrze
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:48, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
TAR napisał(a)
No i znowu super fotki, dawaj ich jak najwięcej, bo wiesz, inspiracji mi potrzeba. Cudowny ogród stworzyłaś na mało przyjaznym podłożu. Aż się chce w nim być. I pada

Widze, ze tam u mnie rodki moga sobie nieźle pożyć. Jak sie uda z barwinkiem to sie uda, cisnienia nie ma.

U nas koparkowy wlasnie dziala, ściaga humus pod wykopki fundamentowe. Beda miec calkiem ladną i dobrą pryzme ziemi na wypełnienie rabatek.
Ale inny kolor ma ta ziemia niz poprzednio, nie jest taka czarna, tłusta, nie klei sie ale tez nie jest piachem, ma ładny czekoladowo ciemny kolor, dosc dobrze sie kopie. jakby czarnoziem rozluzniony piaskiem i prochnica. I ewidentnie jest "ciepła glebą" co akurat mnie cieszy.


To z ziemią ci się przyfarciło, nie będziesz musiała tyle inwestować siły i kasy w polepszacze. To baaardzo ważne.
Robię fotki za każdym razem jak mogę. Choć telefonem nie są idealne. Coś tam jednak widać.
Pamiętaj że jednak co na żywo to na żywo
To budowę można uznać za faktycznie rozpoczętą jak już prace pod fundamenty zaczęte Teraz trzeba tylko mocno trzymać kciuki
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:49, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Judith napisał(a)
Rodkowe szaleństwo . I poza rodkami tez przepięknie
April, zainspirowana Twoimi zdjęciami wzięłam i nabyłam tiarelki .


Świetna decyzja Będzie Pani zadowolona
A jaka odmiana?
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:50, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
tulucy napisał(a)
Ogród w deszczu jest zjawiskowy.


Ps. Ta olbrzymią hosta byłaby jak znalazł u Mrokasi dla piesów za parasol


Dobry plan, podzielę na wiosnę i jej zawiozę
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies