Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 11:50, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
mrokasia napisał(a)


Z pierwszym zdaniem zgadzam się w całej rozciągłości.
Ale drugie to już, Lu, mogłaś sobie darować .


____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:51, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Gosiek33 napisał(a)
Przepiękne deszczowe foty


Gosiek, twoim nie dorównują, w żadnym calu. Byłam dziś u ciebie i widziałam. Teraz na robocie nie mogę się skupić
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 11:54, 31 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
April napisał(a)


Dobry plan, podzielę na wiosnę i jej zawiozę


Zabije nas obie i jeszcze się obrazi, co gorsza.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 11:56, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
malgol napisał(a)


Przepiękne mokre fotki Ale co ty robisz ,że tak obficie ci te rodki kwitną? Moje nie sa tak gęsto obsypane bo cień im nie pozwala
I czemu twój dereń jest taki gęsty?? !! co robisz? ja wiecznie mam problem. Niby trzeba go ciąć ,ale Ivory nie lubi cięcia... więc ma wiecznie trzy gałęzie na krzyż


No niewiele. Zasilam wczesną wiosną. Powinnam drugi raz po kwitnieniu też to zrobić ale nigdy nie pamiętam.
W zeszłym roku była bida z nędzą to w tym roku się rehabilitują
Derenie młode, jeszcze nie cięte. Ale będę musiała w przyszłym roku to zrobić. Dostały dużo papu przy sadzeniu. Obornik przekompostowany i tyle. Myślę że jak trochę przytniesz to świat się nie zawali. Są dziewczyny które tną i to mocno. Wiolka chyba ciacha co roku. Ona ma taki foremny szpalerek.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:58, 31 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
tulucy napisał(a)


Zabije nas obie i jeszcze się obrazi, co gorsza.


Zabije nas i co? Zakopie w ogrodzie? Ty malutka, ale mnie nie tak łatwo ukryć. Poza tym ogród ma już urządzony, nie będzie psuła dla truchła. No chyba że na przerabianej frontowej... Hemoglobina to dobry nawóz pod kwasoluby..
Co ja plotę, ona nie z tych "obrażalskich"
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 12:00, 31 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)


Gosiek, twoim nie dorównują, w żadnym calu. Byłam dziś u ciebie i widziałam. Teraz na robocie nie mogę się skupić


I kto to mówi, ja przez Ciebie nie mogę się skupić!
A do Gosi to nawet nie dotarłam. Nie wiem, czy zaglądać, kurka, dużo roboty mam.
____________________
Sałatka pokrzywowa
mrokasia 12:01, 31 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
tulucy napisał(a)


Zabije nas obie i jeszcze się obrazi, co gorsza.


April napisał(a)


Zabije nas i co? Zakopie w ogrodzie? Ty malutka, ale mnie nie tak łatwo ukryć. Poza tym ogród ma już urządzony, nie będzie psuła dla truchła. No chyba że na przerabianej frontowej... Hemoglobina to dobry nawóz pod kwasoluby..
Co ja plotę, ona nie z tych "obrażalskich"


Boszszsz, na chwilę Was spuścić z oka nie można! I w dodatku wcale się nie boicie! Zgroza!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 12:05, 31 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
April napisał(a)


No niewiele. Zasilam wczesną wiosną. Powinnam drugi raz po kwitnieniu też to zrobić ale nigdy nie pamiętam.
W zeszłym roku była bida z nędzą to w tym roku się rehabilitują
Derenie młode, jeszcze nie cięte. Ale będę musiała w przyszłym roku to zrobić. Dostały dużo papu przy sadzeniu. Obornik przekompostowany i tyle. Myślę że jak trochę przytniesz to świat się nie zawali. Są dziewczyny które tną i to mocno. Wiolka chyba ciacha co roku. Ona ma taki foremny szpalerek.


Zrobię dziś fotki to poproszę was o ocenę . Normalnie nie uwierzycie ,że tak derenie mogą wyglądac!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
antracyt 12:05, 31 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Jak dobrze, że ja w domu "pracuję" Nikt się na mnie dziwnie nie patrzy, kiedy co chwila głośno rechoczę do monitora
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 13:30, 31 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
mrokasia napisał(a)




Boszszsz, na chwilę Was spuścić z oka nie można! I w dodatku wcale się nie boicie! Zgroza!!!


No przecież piesami nas nie poszczujesz????

Za bardzo nas lubisz
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies