Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Magara 14:27, 11 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Lista zakupów imponująca

Na koty Mgduska polecała wbijanie kijków - tak zrobię w przyszłym roku
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 17:01, 11 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Dorii napisał(a)


Już jedną zimę przetrwały i to mokrą. Sadzone były w październiku. Mam nadzieję że i tym razem dadzą radę.


E, to spoko. Teraz nawet cieplej chyba. Oby już dużych mrozów nie było. Ja nie lubię.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:02, 11 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Joku napisał(a)
Jolu, wstawiłam u siebie zdjęcia Burgundy Ice.


Byłam, widziałam, umarłam z zazdrości
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:07, 11 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Wiolka5_7 napisał(a)


No tak obornik psa przyciąga zapachem

Zdjęcia nie miałam ,ale pisałam ze szkółką i ustalałam jaką chcę. Ciężko jest kupić wielopniową większą w dobrej cenie. Kupiłam 2 szt i wsadzę w jeden dołek w pn mają wysłać


Super pomysł. Będzie pięknie. Mi się dzisiaj nie udało mojej świdośliwy przyciąć bo cały czas coś mżyło. Wycinałam trawy. Wytrzymałam tylko dwie godziny a i tak był to hardkor. Wieje bardzo mocno, pada marznąca mżawka. Niby 3 na plusie a odczuwalna chyba -10. Dopiero po kilku godzinach się rozgrzałam w domu. Oby jutro było lepiej, przynajmniej wiatr niech się zmniejszy. Podobno nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Ale bez przesady
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:09, 11 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Kordina napisał(a)


Niestety jesienią, więc całkiem eksperymentalnie, były widać w dobrym stanie, ukorzenienie z ziemią ale po przekwitnięciu, dlatego jestem ciekawa jak przetrwają zimę.


Też jestem ciekawa i trzymam kciuki. Melduj wiosną czy ruszyły i kiedy dokładnie. To też się przyda wiedzieć
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 17:11, 11 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Magara napisał(a)
Lista zakupów imponująca

Na koty Mgduska polecała wbijanie kijków - tak zrobię w przyszłym roku


Imponujące to będzie jak to wszystko posadzę

Co do kijków na koty, to ileż by ich musiało być żeby zabezpieczyć całą rabatę. Może pojedyncze rośliny to tak.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 19:28, 11 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
April napisał(a)


Super pomysł. Będzie pięknie. Mi się dzisiaj nie udało mojej świdośliwy przyciąć bo cały czas coś mżyło. Wycinałam trawy. Wytrzymałam tylko dwie godziny a i tak był to hardkor. Wieje bardzo mocno, pada marznąca mżawka. Niby 3 na plusie a odczuwalna chyba -10. Dopiero po kilku godzinach się rozgrzałam w domu. Oby jutro było lepiej, przynajmniej wiatr niech się zmniejszy. Podobno nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Ale bez przesady


Już tak sadziłam maluchy przy tarasie i rosną

Tak dzisiaj pizgało i padał,brr.To i tak długo wytrzymałaś.

Dla mnie to zła pogoda dziś była, ja pracuję jak jest ciepło,nie lubię zimnicy.Czekam na temp ok.10 stopni i wtedy będę zrywać trawnik najpierw,bo tej roboty nie lubię najbardziej a potem w marcu będę ciąć
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magara 23:35, 11 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
April napisał(a)


Imponujące to będzie jak to wszystko posadzę

Co do kijków na koty, to ileż by ich musiało być żeby zabezpieczyć całą rabatę. Może pojedyncze rośliny to tak.


Mam jeszcze kilka paczek szpilek do agrowłókniny Zalegają nieużywane
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kordina 23:48, 11 lut 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Magara trzeba byłoby je skleić główkami, żeby spełniły swoją rolę
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Magara 23:53, 11 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Eeee, chyba nie trzeba
Magda, chyba u mnie pisała, że kot potrzebuje "trochę" miejsca, żeby załatwić "co trzeba" - i to jest prawda.
Zrobienie kupy to jedno, ale kot przecież musi obejść ją dookoła, obwąchać, obejrzeć i na koniec zakopać - obserwacje własne
Więc przeszkoda nie musi być co 10 cm a na tyle, żeby zniechęcić kota do wyboru danego miejsca
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies