Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

LIDKA 19:05, 14 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7123
Wiolka5_7 napisał(a)


Na pewno będzie ulubione

Ja się długo nie zastanawiam
Od planów do realizacji jest krótka chwila

Zbiornik wodny już zamówiony u fachmana Śś mi przyszły dziś... w kwietniu jak dobrze pójdzie będzie finisz tego co zaplanowałam ,a potem słodkie lenistwo w ogrodzie ...

Fajnie sobie rozmnażać pieniądze


Od planów do realizacji krótka chwila. To miałam napisac właśnie Wiolu. Szybka jesteś jak zawsze.


Potyrałam dziś i ściełam 95 proc tego co mam do cięcia. W przyszłym roku w grudniu zwiążę miscanty i rozplenice bo w lutym to już mocno śmiecą.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Martka 19:13, 14 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Padam, cimcirimci i Zielonopedia, nowa puszka z kreatywnością otwarta
Nowa12 21:17, 14 lut 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Tyle clematisów? A gdzie będziesz je sadzić? Ja zamówiłam tylko 5 .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 21:36, 14 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20497
LIDKA napisał(a)


Od planów do realizacji krótka chwila. To miałam napisac właśnie Wiolu. Szybka jesteś jak zawsze.


Potyrałam dziś i ściełam 95 proc tego co mam do cięcia. W przyszłym roku w grudniu zwiążę miscanty i rozplenice bo w lutym to już mocno śmiecą.





Oj będziesz mieć zakwasy , ja sobie mam plan dozować pracę
Tak koniecznie sobie zwiąż,bo mniejszy bałagan i szybsze cięcie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agatorek 22:49, 14 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
April napisał(a)



W niedzielę też udało mi się ponad dwie godzinki powycinać trawy. Odnalazłam przy tym przebiśniegi, które dostałam
Pogoda była duuużo lepsza niż w sobotę. Jakieś 3 stopnie, ale odczuwało się przyjemność na słonku. Ja nie muszę czekać do 10 stopni
A co będziesz w marcu cięła? nie za późno? U mnie carexy i trzcinniki już ruszyły. Hakone jeszcze nie ale między hakone mam inne, które bym potem podeptała więc... jak nie masz jednorocznych to możesz sobie czekać. Chociaż już sporo uprzątnęłaś
Ciekawa jestem jak twoja nowa rabatka wpasuje się w całość. Dumam o tej dużej ilości żwirku, ale z pewnością fajnie go zrównoważysz roślinami


Też się zastanawiałam nad wyjściem w niedzielę, ale jeszcze sobie darowałam .
Turzyce u mnie też już ruszyły, muszę coś podziałać, w końcu.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 22:50, 14 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
TAR napisał(a)
no i zlamalam sie ogrodowo zakupilam 20 clematisow, jestem slaba ale tak mi sie juz teskni do ogrodu, ze nie wytrzymalam. wzielam tylko te co dobrze rosly


Ooooo, toż to hurtowe zakupy .
Jakieś szczególnie polecasz?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 06:48, 15 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Tarcia, 20 clematisów, rozwaliłaś system

Dziewczyny, ja nie clematisowa bo u mnie nie rosną. Nie tak do końca, mam może z 10 sztuk, w tym dwa powojniki recta, które dają radę. Pozostałych nawet nie pokazuję bo obraz nędzy i rozpaczy.
Nawet już zapomniałam nazwy. Jakiś Krakowiak, Alionuszka... coś z viticella
A nie, Summer Snow u mnie szaleją Mam 3-4 szt. Chyba jednak mam więcej niż 10 powojników...

Wczoraj z prac ogrodowych udało mi się tylko podlać cisa, przesadzonego prowizorycznie tydzień temu, po wykopaniu przez psa.
Kiedy wreszcie będzie jasno???
Dziś jadę po pracy po ziemię do siewu bo wszyscy już coś sieją a ja nie mam w czym.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:42, 15 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Właśnie złożyłam zamówienie na sadzonki pomidorów, w sumie 6 sztuk, z czego 4 to szczepione. Musiałam zmieniać bo ktoś mi wykupił odmianę Kakao Wiem że to nie jest dużo ale nie mam dobrego miejsca na więcej. Wszystkie będą sadzone w skrzynkach i będą stały przy ścianach domu/garażu, pod okapem dachu.
Przetestuję te szczepione, nigdy nie miałam
____________________
April April podbija las Mazowsze
Makao 09:41, 15 lut 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4099
Jestem i tu

Zaznaczam wątek
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
zawitka 10:11, 15 lut 2023


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
No i powolutku zaczyna się ogrodowy szał.

Daj na peiv o sadzonkach Rubrum.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies