Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 08:56, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Anda napisał(a)
Cofnęłam się do fotek, które jakoś przeoczyłam. Cudnie masz, tyle pracy ale naprawdę się opłaca. Rośliny się odwdzięczają
Narobiłaś się przy Koreance. Teraz będzie piękniej.
Klony również uwielbiam, ale niestety, często chorują. Moje Aureum coraz mniejsze zamiast coraz większe.


Ostatnio rzadko jest pogoda do robienia zdjęć. A rośliny rosną w oczach, nie nadążam uchwycić wszystkich kwitnień.
Usunięcie koreanki to była super decyzja, lepszy widok na ogród z salonu. Gdybym wiedziała że mi tak łatwo pójdzie to zrobiłabym to już rok temu zamiast czekać na zmiłowanie mężatego.
Zdaję sobie sprawę że klony są kapryśne ale ich urok na nas działa i dalej będziemy próbować
Aureum też mi się marzy, piękny jest, szkoda że twój karłowacieje. Masz go w donicy czy w gruncie? Może trzeba przesadzić?
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:58, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Kasya napisał(a)

Jola, cudne to co tu widzę no marzył mi się kiedyś cały ogród na podestach i rośliny pomiędzy


Mi też się takie zawsze podobały i mam u siebie namiastkę. Cieszę się że podjęliśmy taką decyzję. Częściowo inspirowałam się tarasem u Kwarteta, ona też ma taki fajny kawałek wzdłuż domu.
Ten kawałek był właśnie pomysłem odgapionym, po prawej jest dom




____________________
April April podbija las Mazowsze
Agatorek 20:00, 22 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Kasya napisał(a)

Jola, cudne to co tu widzę no marzył mi się kiedyś cały ogród na podestach i rośliny pomiędzy


Kasiu, u Ciebie niedługo nie będzie innej opcji
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 20:05, 22 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
April napisał(a)


A ja trzymam kciuki za twojego. Twoje futra też potrafią dokonywać niezaplanowanych zmian w nasadzeniach Oby jednak nasze Ice Dragony zostały tam gdzie posadziłyśmy

U mnie wczoraj deszcz
Foty przez okno




Soczystość aż bije po oczach

Ja mam jeden patent, który u mnie działa na podkopywanie roślin. Bo niestety czasami się to zdarza, tylko na jednej rabacie, zaraz przy budach. Raczej nie ruszają „starych” roślin, już dobrze ukorzenionych (podejrzewam Brutusa, ale nie złapałam go na gorącym uczynku na kopaniu, więc piszę w liczbie mnogiej), tylko lubują się w świeżej ziemi.
Wokół danej rośliny układam kamienie. Raczej większe, przeważnie już później zostają na rabacie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
TAR 20:54, 22 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
April napisał(a)


Mi też się takie zawsze podobały i mam u siebie namiastkę. Cieszę się że podjęliśmy taką decyzję. Częściowo inspirowałam się tarasem u Kwarteta, ona też ma taki fajny kawałek wzdłuż domu.
Ten kawałek był właśnie pomysłem odgapionym, po prawej jest dom


Zawsze mozna cos odgapic. Moj luby jest Twoim tarasem zachwycony i chce robic. Ale wiem, ze chciec a zrobic to dwa rozne bieguny. To tak apropo dzisiejszej naszej wymiany wiadomosci

Pieknie masz.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 20:57, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
April napisał(a)




U mnie wczoraj deszcz
Foty przez okno




Szyby wciąż idealnie czyste. Świetnie ten podest wygląda. Znakomicie wpasował się w ogród.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margo2 21:24, 22 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 799
Tak, niedługo nadrobimy. Już się nie mogę doczekać
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magara 23:14, 22 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Jola, dzięki Zainspirowana jestem na maxa skrzyniami i nie tylko
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Makao 07:07, 23 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4098
Ależ busz masz. Rośliny coraz większe i gęstnieje ogród. Lasy Amazonii się u Ciebie robią
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
April 10:46, 27 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Agatorek napisał(a)


Soczystość aż bije po oczach

Ja mam jeden patent, który u mnie działa na podkopywanie roślin. Bo niestety czasami się to zdarza, tylko na jednej rabacie, zaraz przy budach. Raczej nie ruszają „starych” roślin, już dobrze ukorzenionych (podejrzewam Brutusa, ale nie złapałam go na gorącym uczynku na kopaniu, więc piszę w liczbie mnogiej), tylko lubują się w świeżej ziemi.
Wokół danej rośliny układam kamienie. Raczej większe, przeważnie już później zostają na rabacie .


Niestety nie mam kamieni żeby wykorzystać jako zapory. Ale to dobry pomysł.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies