Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Monia81 07:21, 16 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
April napisał(a)


Miałam, miałam ale musiałam ukierunkować negatywną energię z pracy. Lepiej że trafiło na koreankę niż na B


Jak to dobrze, że ukierunkowana negatywna energia miała ujście w ogrodzie a nie w mężatego Koreanka nie miała szans z Tobą
Jola te korony to jakieś odmianowe? pasowały by mi na rabatę tą żółtą, ładne takie napakowane
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Alija 12:44, 16 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8741
April napisał(a)
Tiarelle






Jak zwykle muszę pozachwycać się Twoim leśnym ogrodem, zaczarowane miejsce po prostu.
Piękne te tiarelle. Czy liczyłaś kiedyś ile masz gatunków i odmian roślin, ogromna różnorodność, niczym w ogrodzie botanicznym.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Joku 17:09, 16 kwi 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12119
Twój ogród zapamiętałam właśnie ze względu na ową skrzynię o którą pytała Magara. No i sosny, dużo sosen.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Magara 22:50, 16 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6617
Jola:
1. dzięki za foty Granitowych skrzyń na warzywa nie zrobię z oczywistych względów, ale wygląda to super I bardzo mnie zainspirowało, przekazałam myśl do DT, niech kmini
2. nie krępuję się zatem - ogród masz zachwycający
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 07:39, 17 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
To się naszarpałaś z Koreanką, trzymam kciuki za klona, oby go „szkodnik” omijał .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margo2 14:25, 17 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 790
Jestem w szoku, że Twoje tiarelki już kwitną.
I jak, udało sie rozłożyć tę korę.
Ja mam lenia dzisiaj i w pracy nie mogę sie skupić, więc zaglądam do Was.
Rzadko mi sie to zdarza, całe szczęście, że pracy też za dużo nie ma. Zazwyczaj to mam wariactwo
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
TAR 11:11, 18 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
Aprilowe tiarelki sa słynne, chyba nikt tu na forum nie ma piekniejszych i takich upasionych
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mirkaka 19:22, 18 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
April napisał(a)


Noooo, siedziałam na brzegu dołu i kopałam nogami w pień, jednocześnie tnąc korzenie siekierką
Mężaty był w domu oczywiście, zajęty innymi sprawami. Jak kazałam mu wytargać wycięty pieniek z dołka, to tylko mruknął "podziwiam cię". No, to tyle z uznania mojej pracy


Też tak kiedyś robiłam, aż pozrywałam sobie barki, także uważaj, lepiej niech facet takie ciężkie rzeczy robi.
Masz prześlicznie kwitnące tiarelki, świetnie to wygląda
Cesarskie korony takie same, żółte, kupowałam już dwa razy, sadziłam w to samo miejsce, żeby odstraszyć nornice, i raczej się nie udało, nornice zeżarły mi te cebule
A ta staśmiona wyjątkowa
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kasya 10:19, 21 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
Jola, pokaż proszę swojego derenia cappucino
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 07:58, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Monia81 napisał(a)


Jak to dobrze, że ukierunkowana negatywna energia miała ujście w ogrodzie a nie w mężatego Koreanka nie miała szans z Tobą
Jola te korony to jakieś odmianowe? pasowały by mi na rabatę tą żółtą, ładne takie napakowane


Monia, wiesz co potrafi zrobić wkurzona baba
Korony zwykłe, miały odstraszać krety. Ale krety dalej się ze mnie śmiały.
Ta napakowana to wynik błędu w trakcie wzrostu, jakiś czynnik w glebie powoduje staśmienie rośliny. W zeszłym roku miałam tam takie dziwaczne naparstnice.



____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies