Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Anda 11:46, 30 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34263
Jolu cudnie. Róże piękne. Bardzo fajny klimat ogrodowy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana (Niemcy i Wielkopolska) Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 16:19, 30 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 23167
Jakie róże! Jaka dorodna hakonka! I derenie ! Cudnie jest.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 21:02, 30 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Jola Przepięknie

Zakwitł Ci irys ode mnie ? dostrzegłam na fotkach ,ale nie wiem czy to ten -bo jakiś duży

Co do przyjazdu cały czerwiec jestem w domu ,więc jak macie ochotę przybywajcie ,zapraszam

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magara 22:43, 30 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Jola, nie wiem czemu na róże narzekasz - na zdjęciach wyglądają super Jak wszystko u Ciebie
Też pomyślałam jak TARcia - harówy nie widać, a żeby taki efekt osiągnąć to koszta przecież masakryczne - i pracy i czasu i kasy. Ale jest cudnie Tylko żeby znaleźć czas na cieszenie się takim ogrodem
Mam nadzieję, że popadało w końcu i w Twojej okolicy.
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
anabuko1 11:48, 31 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23986
April napisał(a)


Oj zapomniałam.
Ma się dobrze. Powolutku przyrasta. Całkiem ładnie kwitnie










Śliczny jest.
I jak widać bogato ukwiecony.
Przepiękny masz też las.
Bogaty w rośliny i różne kwitnienia.
Nawet jak człowiek ogląda wirtualnie to buzia się uśmieha do takich ładnych widoczków
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margo2 23:50, 01 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1576
mrokasia napisał(a)
Zatęskniłam za Twoim ogrodem na żywo


I ja też.

Popadało choć trochę u Ciebie?
ja nareszcie jest usatysfakcjonowana
I podobno jutro też ma padać
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
April 10:51, 03 cze 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10795
Sorry że ostatnio taki mam poślizg z odpowiedziami ale doba za krótka.




Juzia napisał(a)
Marudzisz, że piach... że sucho... nic na fotkach nie widać. Nic a nic.
Gęsto, zielono i nawet kwieciście!
Jakie róże!!!!!



No bo walczę z tą wodą, podlewam choć mi żal wody ale bardziej żal tego co nasadziłam i włożonej pracy.
Wreszcie popadało, bez szału, raz 7 minut, raz kilkanaście. Ale zawsze coś. Kurz zmyło z roślin.
Róże, jak na 130 sztuk posadzonych, to symbolicznie Sporo jednak wypadło, sporo oddałam. Muszę kiedyś zrobić inwentaryzację, co zostało

____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:53, 03 cze 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10795
TAR napisał(a)
Jola. Przepieknie. Wiem, ze to Twoja ciezka harowa zeby rosliny tak wygladaly. Tony wymienionej ziemi na dobroci. Ciezka praca plus naklady finansowe. Bo nie czarujmy sie wszystko kosztuje. I te braki wody. Dobrze,ze choc troche cienia maja te rosliny inaczej by bylo slabo.
Widze u siebie co jest pod sosnami i brzozami. Pustynia. Gdyby nie stałe opady tez bylaby lipa. No i wilgoc znad bajora mnie ratuje.

Ogromny szacun za to co stworzylas. Oaze piekna w takich malo sprzyjających warunkach.

Mnie sie znowu nie chce nic robic a mialam wielkie plany


Tarcia, przyjedź to zobaczysz jak to wygląda na żywo. Nie jest źle jak na takie warunki ale fakt że jestem już zmęczona sadzeniem. Nie lubię przerabiać, wolę sadzić. Choć teraz podobnie jak ty, czuję trochę zniechęcenia Za ciepło dla mnie, kiedyś lubiłam. Teraz basen ratuje mi życie i cudowne 19-20 stopni w wodzie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:54, 03 cze 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10795
mrokasia napisał(a)
Zatęskniłam za Twoim ogrodem na żywo


Kasiu, żaden problem, daj tylko znać żebym była w chałupie i przyjeżdżaj Cmok
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:55, 03 cze 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10795
Anda napisał(a)
Jolu cudnie. Róże piękne. Bardzo fajny klimat ogrodowy


Ewo dziękuję. Nie mam tak wypielęgnowane jak u ciebie ale ogród już cieszy. Zostały przeróbki ale już się nie napinam. Powoli, swoim rytmem.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies