Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród ciągłych zmian.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ciągłych zmian.

Rojodziejowa 16:00, 12 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8569
Poszły
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Szymka 16:13, 12 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Sękju
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Basiap 16:14, 12 lut 2023


Dołączył: 02 sty 2021
Posty: 57
Moje lnice fioletowe. A krzaki z 80 cm wysokości i z 60 szerokości. U mnie żyzna gleba.
____________________
Basiap k/Lublina
Basiap 16:15, 12 lut 2023


Dołączył: 02 sty 2021
Posty: 57
Moje lnice fioletowe. A krzaki z 80 cm wysokości i z 60 szerokości. U mnie żyzna gleba.
____________________
Basiap k/Lublina
Basiap 16:19, 12 lut 2023


Dołączył: 02 sty 2021
Posty: 57
Internet pojawia się i znika, przepraszam!
____________________
Basiap k/Lublina
Mgduska 08:47, 13 lut 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Szymka napisał(a)


No niestety człowiek, to najgłupsza istota na Ziemi.


Tylko człowiek jest zdolny do takiej autorefleksji, więc nie jest tak najgorzej


Kiedyś W Gardener's World (w gazecie) były wyniki eksperymentu z kalendarzem księżycowym. Część roślin wzeszła i rosła lepiej, cześć gorzej, na część nie miało to wpływu - generalne podsumowanie było takie, że jako kalendarz, czyli przypominacz terminów to działa.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Szymka 14:01, 13 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Mgduska napisał(a)


Kiedyś W Gardener's World (w gazecie) były wyniki eksperymentu z kalendarzem księżycowym. Część roślin wzeszła i rosła lepiej, cześć gorzej, na część nie miało to wpływu - generalne podsumowanie było takie, że jako kalendarz, czyli przypominacz terminów to działa.


I tego się trzymajmy
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
bialydomek 12:44, 15 lut 2023


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
witam,
jestem na 2stronie, i już mega zachwycona!!
Domek na biało i pomysł zabudowy oknami superowsko! (sama mam białą przeszkloną altane- biały kolor to chyba jedyny w mojej okolicy na altanie )
dziękuje za interwencje w sprawie kastro/steryliz/ kotów wolnożyjących (pewnie przez Miasto?) widać , że w dosłownym tego znaczeniu !

też mam kilka przygarniętych z litości, współczucia i każdego jednego na własny koszt ciachamy, obojętne że kot nie przyniesie, ale zrobi swoje w okolicy

lece czytać dalej...
bialydomek 14:19, 15 lut 2023


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
lustro na stronie 5 jest fenomenalnie obsadzone!! pięknie odbija,
cudne też zdjęcia robisz, ale i miejscówka dla niego dobrana idealnie,
i na tej stronie dojrzałam jakieś stare obskrobane drzwi-...., pewnie już coś z tego wyczarowałaś, gdzieś zamontowałaś, no chyba że to już jest/ było elementem czegoś, a tylko kawałek w kadr weszło?

a... a ta czarna balia pod oczko to gdzie kupowałaś, jakie ma fi, no i oczywiście orientacyjnie cene jakbyś mogła podać= może nawet i tutaj na swojej stronie?
dziękuje
bialydomek 14:30, 15 lut 2023


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
Szymka napisał(a)
Moje kupowanie w każdych ilościach trwa już blisko 10 lat :0
Zauważyłam,że nie sprawia mi przyjemności posiadanie tych roślin. Po posadzeniu o nich zapominam. Zaczyna to być dla mnie pewien problem...
Przyjemność sprawia mi kupowanie i sama czynność sadzenia. Zakupoholizm ogrodowy , niestety...Pomoże tylko fachowa terapia, na którą nie mam czasu



cała i ja!! największą dla mnie przyjemność to właśnie poszukiwanie, oglądanie, przebieranie i w końcu zakup, potem posadzić, 2razy podleje, i zapominam....- a raczej
szukam kolejnej inspiracji kwiatowej
daszek nad wejściem zdążyłam dopatrzeć, świetnie zrobiony, schodki też uroczo,
na stronie 6, wlaśnie wyjaśniłaś co to za "drewniane starawe drzwi", to będzie u Ciebie okiennica,
czytam dalej, strona po stronie!!- świetnie piszesz i cudne foty, i extra pomysły,
pewnie jeszcze niejednym się zachwyce?

chcialam dodać, że szklarenka rewelacyjny pomysł, super wygląda,
a taka szpule też mam, identycznie pomalowałam na biało, nóg tylko nie dokręcałam,
ale też wstawiłam wielki parasol Żywca
żeby był stabilny na wiatry (bo stoii w tym całe lato)
na dolnej podłodze szpuli położyłam wkoło 5-6 ciężkich kamieni polnych- upalnym latem jak siedzę to na kamieniach "chłodzę bose stopy"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies