Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Martka 16:16, 02 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith napisał(a)
Jakie ładne ujęcie! Cień u Ciebie uprawia słodkie igraszki


Już kwitną miskanty? Jaka to odmiana? Słodkie!
Ja nawet lubię ciąć żywopłoty, o ile nie mają 2 metrów i nie wymagają drabin/rusztowań. Ale nawet i to kocham, jeśli mam do wyboru pielenie w kostce.


Judith 17:17, 02 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Martka napisał(a)

Już kwitną miskanty? Jaka to odmiana? Słodkie!
Ja nawet lubię ciąć żywopłoty, o ile nie mają 2 metrów i nie wymagają drabin/rusztowań. Ale nawet i to kocham, jeśli mam do wyboru pielenie w kostce.



Nooo, kwitną. Te na zdjęciu to Kleine Silberspinne, ale kwitną także te wielkie, rozsadzane wiosną.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 17:28, 02 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
No pięknie jest u Ciebie wrzosy też bardzo ładne, aj, jakoś szybko ta jesień pojawiła sie w tym roku, tak szybko zleciało, jakiś krotki ten sezon mi się wydaje, ale co tam może grzyby będą rosły w lesie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kasya 17:45, 02 wrz 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41916
Ja zrezygnowałam z wrzosów bo jednorazowe były
Hibiskusy masz ładne
U mnie tylko biały
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agatorek 21:04, 02 wrz 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Judith napisał(a)
Kilka słonecznych zdjęć. Pięknie jest, acz zimno… Wrzosy zaczynaja kwitnąć... No jesień…



Pięknie jest, ale czy zimno? . Może wieczorem jest, w ciągu dnia nadal działam w krótkich spodenkach i t-shircie . Słońce ładnie przygrzewało.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 21:49, 02 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Poranek był dziś bardzo rześki. W trakcie prac to wiadomo, że temperatura otoczenia jakby wzrasta
Judith 22:26, 02 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Basieksp napisał(a)
No pięknie jest u Ciebie wrzosy też bardzo ładne, aj, jakoś szybko ta jesień pojawiła sie w tym roku, tak szybko zleciało, jakiś krotki ten sezon mi się wydaje, ale co tam może grzyby będą rosły w lesie

Krótki, bo mało popracowane w ogrodzie przez upały... Tez mam niedosyt...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 22:28, 02 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Kasya napisał(a)
Ja zrezygnowałam z wrzosów bo jednorazowe były
Hibiskusy masz ładne
U mnie tylko biały

Wrzosy kapryśne są, to fakt. Kupuję co sezon do donic, potem wsadzam do ziemi. Przeżywa tylko część .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 22:32, 02 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Agatorek napisał(a)


Pięknie jest, ale czy zimno? . Może wieczorem jest, w ciągu dnia nadal działam w krótkich spodenkach i t-shircie . Słońce ładnie przygrzewało.

Zimno jak diabli . Bluza i kurteczka .


Martka napisał(a)
Poranek był dziś bardzo rześki. W trakcie prac to wiadomo, że temperatura otoczenia jakby wzrasta

Ano właśnie. Dzisiaj było tylko spacerowanie po ogrodzie, a po pracy - tylko pielenie. Dwie bluzy .

Jakby kto pytał, czy przycięłam żywopłot, to nie, nie przemogłam się . Może jutro .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Mirka 23:30, 02 wrz 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Judith napisał(a)

Zimno jak diabli . Bluza i kurteczka .



Ano właśnie. Dzisiaj było tylko spacerowanie po ogrodzie, a po pracy - tylko pielenie. Dwie bluzy .

Jakby kto pytał, czy przycięłam żywopłot, to nie, nie przemogłam się . Może jutro .


Nie wiem z której strony Stolicy mieszkasz ale w Warszawie i u mnie było dziś cieplutko

____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies