Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 09:38, 04 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10062
Martka, Basia, Wiola, Gruszka, Agnieszka, dziękuję . Satysfakcja jest, ale tez świadomość, ze robota jeszcze nie skończona (ta lewa strona…). Nagimnastykowałam sue na drabinie, ręce na drgania elektrycznych nożyc naraziłam, w efekcie wieczorem zasnęłam na seansie filmowym . Organizm odzwyczaił się od ogrodowej pracy przez upały .

Kordina, no jak to kto? Ja .

Magaro, bo ja wiem czy to power… Upalne lato nie pozwoliło mi się ogrodowo spełnić, zatem teraz nawet nielubiane cięcie żywopłotów jest miłe .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kordina 11:02, 04 wrz 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Musiałam się upewnić brawo Ty!!
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Judith 11:31, 04 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10062
Sesja drzewna pt „największe z największych”
Dęby (na drugim zdjęciu w oddali sosna, tyż moja )


Brzozy

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 11:31, 04 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10062
Sosny


Świerki
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiolka5_7 11:32, 04 wrz 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
Uwielbiam duże drzewa mam jedno takie i chwała dla dziadka , że posadził kiedyś,to teraz jest gdzie się schować do cienia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Basieksp 11:44, 04 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10330
Ja też lubię duże drzewa coś tam u siebie mam, ale nie mam takich dużych, narazie sobie rosną u Ciebie ładną oprawę robią, masz dużo zieleni, fajnie, no i napewno jesienią też pięknie się przebarwiają
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Martka 12:41, 04 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Lejesz tymi fotami miód na serce. Wiem, że to niestety także dużo pracy, ale cień, powietrze, klimat i urok miejsca - niepowtarzalny. Dobrze, że są takie ogrody. Dąb wyglada na prawie-zabytek. Czy w tym roku przypada rok żołędzia?
Judith 13:20, 04 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10062
Wiolka5_7 napisał(a)
Uwielbiam duże drzewa mam jedno takie i chwała dla dziadka , że posadził kiedyś,to teraz jest gdzie się schować do cienia

Te posadzone przez Ciebie tez już są spore . I piękne .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:21, 04 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10062
Basieksp napisał(a)
Ja też lubię duże drzewa coś tam u siebie mam, ale nie mam takich dużych, narazie sobie rosną u Ciebie ładną oprawę robią, masz dużo zieleni, fajnie, no i napewno jesienią też pięknie się przebarwiają

Basia, przecież sty trz masz spore drzewa .
Tak, jrsienią jest pieknie, sle dużo pracy z liśćmi .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:24, 04 wrz 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10062
Martka napisał(a)
Lejesz tymi fotami miód na serce. Wiem, że to niestety także dużo pracy, ale cień, powietrze, klimat i urok miejsca - niepowtarzalny. Dobrze, że są takie ogrody. Dąb wyglada na prawie-zabytek. Czy w tym roku przypada rok żołędzia?

Początkowo martwiła mnie cienistisc ogrodu, sle szybko ją zaakceptowałam i zobaczyłam zalety .
Niom, to jest tok żołędziowy . Już chrupie pod stopami . Ale, być może z powodu suszy, żołędzi jest mniej niż zwykle .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies