Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 21:15, 06 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10058
Gosialuk napisał(a)
Judith przychodzę od Hani Gruszki. Napiszesz mi priv w jakim CO ten bodziszek Dark Eyes jest? Poluję na niego, a wszędzie niedostępny lub w produkcji.
Przy okazji załapałam się na przed i po. Duuża zmiana. A kanciki jak brzytwa.

Poszło!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Mary 22:35, 06 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Judith napisał(a)
Moja misa z woda cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno mojego psa jak i ptaków.
Przy czym dla ptaków jest to nie tylko wodopój, ale także wanna . Wczoraj udało mi się zrobić zdjęcie kąpiącemu się ptaszkowi - pluskał, niemal na plecy się przewracał trzpocząc skrzydłami z tej lubości . Wspaniały widok.
Zdjęcie robione na dużym powiększeniu zatem mało wyraźne, ale nie mogę się powstrzymać i zamieszczam

A co to za ptaszek?

Zainstalowałam apkę, o której pisała Tar. Dowiedziałam się, że śpiew, który często słyszę to kapturka. A to spryciara. Nie wiedziałam, że się u mnie chowa.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Judith 23:40, 06 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10058
Mary napisał(a)

A co to za ptaszek?

Zainstalowałam apkę, o której pisała Tar. Dowiedziałam się, że śpiew, który często słyszę to kapturka. A to spryciara. Nie wiedziałam, że się u mnie chowa.


Apkę muszę zainstalować. Ptaszka nazwę znałam, ale zapomniałam .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
roma2 09:40, 07 cze 2023


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Lubię Cię. Bardzo.
Apkę zainstalowałam i mam pleszkę. Nie wiedziałam o niej.
____________________
Komendówka
April 10:10, 07 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Bodziszek Dark Eyes kupiłaś? Bo nie mogę znaleźć ... ja też w sobotę byłam w Skubiance wzięłam jednego na próbę. Swojego masz dłużej czy to bieżący zakup? Ciekawa jestem jak rośnie.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 10:11, 07 cze 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Judith napisał(a)
Zdjęcia dla Edi.
Planowanie i wyznaczanie kształtu rabat:




Po 3 latach - dosadzałam sukcesywnie, długo rabata była pustawa




Piękna zmiana
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DariaB 10:54, 07 cze 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Judith widzę, że działasz z rabatą z Pissardi, fajnie, ciekawa jestem efektu końcowego, te drzewka zasługują na wyeksponowanie! U mnie sesleria też szaleje, pancerna trawa i przyrasta jak szalona. Co do marszu powiem tylko tyle "Szczęśliwej Polski już czas".
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Mirka 11:44, 07 cze 2023


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Ewuś tak, zgadzam się ale zasada "uderz w stół" ciągle żywa i można było to przewidzieć. Ale każdy ma prawo do wyrażania swoich radości, smutków, emocji. Czemu tylko zawsze kończy się tak samo?!

Asia ja byłam na tym marszu i wiem jak on wyglàdał. Osiem gwiazdek było głośniej słychać niż hymn Polski . Czułam jak ci ludzie mnie nienawidzą . Było wiele dyskusji polityczny na tym forum w żadnym nie brałam udziału ale tu musiałam na kłamstwo dopowiedzieć. Tak ja się zaliczam do tych wykrzykiwanych mocherów. Zawsze tylko Prawo i Sprawiedliwość .
Proszę dalej nie komentować to jest tylko moja dyskusja z Dżudi.
Nigdy nie będziesz moim wrogiem jeśli powiesz prawdę .
Koniec.Zawieszam od dziś swój wątek.
Ps . Spadam tak jak Gosia z twojego wątku.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
jolanka 16:58, 07 cze 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474


Te nowy bodziszek jest gdzieś do kupienia?

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Basieksp 19:13, 07 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Anda napisał(a)


Piękna zmiana


Zgadzam się z Ewą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies