Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 23:38, 20 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9963
Mrokasia, dziękuję . No, Ty już dużo do grzebnięcia nie masz chyba przed sezonem

Makao, cmok

Marcin, dziki zamiast glebogryzarki - to jest pomysł!

Ania na Żuławach, kawusia w dłoń i spacerujmy razem

Wafel, bardzo mi miło

Gosia, dziękuję . Z przejawami wiosny nie jest u mnie najgorzej . Ale regionu Hani nikt nie pobije

Basia, diabli wiedzą, czego one szukają. Cała okolica zryta, a żołędzie mają w lesie . Możliwe, że tulipanowych cebul.

Lidka, tak to od tej strony . Rosną tu już dobrych kilka lat, ale bez szału. Sadzone były jako mikrusy, mniej niż 20 cm wysokości miały. Nie mają lekko, bo ich nie podlewam

Joann, to bardzo miłe co piszesz, dziękuję . Na działce było sporo starych nasadzeń (drzewa i krzewy), z którymi nie walczyłam, ale dopasowałam się do nich z kształtem rabat i nasadzeniami. Może to dzięki temu jest taki efekt .

Hania, dzików ci u nas dostatek, na naszej drodze wciąż są ślady, ale pierwszy raz przy naszym ogrodzeniu . Zryta trawa przed furtką to pikuś w obliczu włamań dzików do niektórych ogrodów! Jakby mi taki zrył świeżo wysprzątany ogród, to chyba bym się zapłakała…

Helen, dziękuję i zapraszam częściej
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
April 07:56, 21 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
No to już teraz tylko relaks i podziwiać efekty pracy. Fajne uczucie patrzeć na taki wysprzątany ogród.
Dziki mnie przerażają. Do tego stopnia że u siebie wydałam majątek na mocne, stalowe ogrodzenie do ochrony przed nimi. U sąsiada kilka lat temu dosłownie zrównały z ziemią drewniany płot.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiaan 11:33, 21 mar 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5227
Judith podziwiam Cię i moje wyrazy uznania tyle worków to naprawdę można sobie wyobrazić ile wykonanej pracy. Tak jak dziewczyny pisały o parku u Ciebie, to prawda. Pamiętasz jak kiedyś porównałam Twój zakątek pod drzewem do tego co widziałam w ogrodzie botanicznym we Wrocławiu? Teraz tylko pozostaje być dumnym i podziwiać wiosnę, która z każdym dniem będzie upiększać Twój ogród
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 13:33, 21 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9963
April napisał(a)
No to już teraz tylko relaks i podziwiać efekty pracy. Fajne uczucie patrzeć na taki wysprzątany ogród.
Dziki mnie przerażają. Do tego stopnia że u siebie wydałam majątek na mocne, stalowe ogrodzenie do ochrony przed nimi. U sąsiada kilka lat temu dosłownie zrównały z ziemią drewniany płot.

Strasznie zdeterminowane! . U nas robią włam tam, gdzie ktoś nie ma podmurówki pod ogrodzeniem.
Kiedyś wracając z kolejki po ciemku usłyszałam chrumkanie w krzakach i dostałam takiego speedu, że drogę zamiast w 8 przebyłam w 3 minuty. Idąc wzdłuż ogrodzeń w gotowości do wskoczenia komuś do ogrodu .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:34, 21 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9963
Wiaan napisał(a)
Judith podziwiam Cię i moje wyrazy uznania tyle worków to naprawdę można sobie wyobrazić ile wykonanej pracy. Tak jak dziewczyny pisały o parku u Ciebie, to prawda. Pamiętasz jak kiedyś porównałam Twój zakątek pod drzewem do tego co widziałam w ogrodzie botanicznym we Wrocławiu? Teraz tylko pozostaje być dumnym i podziwiać wiosnę, która z każdym dniem będzie upiększać Twój ogród

Pamiętam . Bardzo Ci dziękuję ♥️
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
mirkaka 15:53, 21 mar 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
Judith napisał(a)





czy to ogród czy bombonierka?
Gratulacje za taki wczesny start i porządeczek
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Wiolka5_7 17:58, 21 mar 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20520
Fiu fiu jaki porządeczek
Ja jeszcze przed odkurzaniem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Judith 18:12, 21 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9963
mirkaka napisał(a)


czy to ogród czy bombonierka?
Gratulacje za taki wczesny start i porządeczek

Mirka, dziękuję . Wiosna się zaczęła w lutym to i start był szybki .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 18:14, 21 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9963
Wiolka5_7 napisał(a)
Fiu fiu jaki porządeczek
Ja jeszcze przed odkurzaniem

Hehe, to ja już nie wiem, jak ma być u Ciebie czyściej niż już jest .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ajka 18:15, 21 mar 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4011
Judith chyba jeszcze nigdy u mnie nie było tak czysto. Ja tymi małymi liśćmi na kamieniach i w korze nawet nie zamierzam się przejmować, chociaż jest ich nad wyraz dużo. Podziwiam cię. Przychylam się do wypowiedzi, że u ciebie parkowo, naturalnie. Współczuję dzików.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies