Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Makao 17:34, 20 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4182
Wysprzątane jak ta lala
Elegancko
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Marcin89 17:35, 20 mar 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2454
No i teraz czuję jakbym poznał Twój ogród, bardziej widzę co gdzie jest Ale nie mam na myśli, że rabaty odkopane (a odkopane z liści, no ba), tylko ładnie pokazane foty całości. A ile roboty zrobione, super

Ps. Gdyby te dziki do mnie wpadły, to nie musiał bym zamawiać glebogryzarki A tak naprawdę współczuję tych szkód, ale naparpały...
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
An_na 18:10, 20 mar 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1558
Miło u Ciebie pospacerować Judith
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Wafel 18:24, 20 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 910
Zgadzam się, park, normalnie spacer po parku, piękne kształty rabat, te duże drzewa, harmonia, porządek i ławeczka "miodzio"! Miło, że to pokazałaś, takie zdjęcia lubię najbardziej, z dalszej perspektywy widać cały zamysł ogrodnika
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Gosialuk 18:57, 20 mar 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
Brawo. Wszystko gotowe na wiosnę. Do Hani już przyszła, to i u ciebie się niebawem rozgości.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Basieksp 19:12, 20 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
No, super posprzątane a dziki pewnie żołędzi szukały?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
LIDKA 20:11, 20 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7177
Czyściutko.
Dziś zauważyłam że masz małe tujki. czy to od strony "ulubionego sąsiada"?.

Kawał roboty Judith. A ogród rzeczywiście ma charakter parkowy.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Joann 20:23, 20 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2085
Judith napisał(a)

Ten po kwaterach cmentarnych? . Tez mi się podoba, ale mój ulubiony to nieodmiennie zakątek z ławeczką .
Się napracowałam, to fakt. Ale w czasie to było rozłożone, a i tak wypatrywałam chwil, kiedy mogę pójść w ogród . Detoks psychiczny gwarantowany .

No, po tych cmenatarnych
Edit: i zgadzam się z dziewczynami, Twój ogród jest jak park, wszystko jakby naturalnie rośnie, coś pięknego. Gdybym miała większą działkę, taki ogród bym stworzyła. Naturalny jak sama przyroda. Bo u Ciebie widać z lekka rękę ogrodnika, nic nie jest jakby wyrezyserowane. Nie wiem, czy wiesz, co mam na myśli. U mnie niestety musiałam wybrać inny styl ogrodu. Jedno drzewo byłoby i basta. A tak mam przynajmniej miejsce na drobnicę.
____________________
Joanna Ogród długi
Gruszka_na_w... 20:34, 20 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Dzik w takiej bliskości domostwa budzi respekt.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Helen 22:00, 20 mar 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8330
Chyba nie widziałam tylu ujęć Twojego ogrodu w jednym miejscu. Bardzo ładny masz ogród, i faktycznie jak parczek wygląda Będę zaglądać
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies