Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

olciamanolcia 12:37, 22 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6974
Joann napisał(a)
Najpierw foty przyjemne, cieszę się, że ta część już mnie zadowala. Bo ja wybredna jestem

Basen w przyszłym sezonie zmieni miejsce, będzie tam, gdzie teraz wybieg dla kur.


Ice Dance puszczają rozlogi, które trzeba wyrywać, żeby zachować kształt kepy, ale nie przeszkadza mi to jakoś. Lubię ja, daje wrażenie takiej świeżości na rabacie.


Nowy nabytek - jezowka Alba.


Gaury się rozkręcają.


Trawa rosnie


Pieknie u Ciebie! Bardzo lubię Twój ogród ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Martka 12:51, 22 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Joann napisał(a)



Joann, Twój trawnik "po zabiegu" ma się lepiej niż mój bez niego. Zieleń widać z daleka Świetnie masz! Lawenda szałowa. Jeżówka Albą bardzo ciekawa. Super efekt robi Ice Dance przed murkiem. Trzymam kciuki za kolejne pomysły
ajka 13:14, 22 lip 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3970
Ale ładnie u ciebie, soczysta zieleń aż boję po oczach, a u mnie wszystko schnie Nie nadążamy z podlewaniem.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Joann 13:24, 22 lip 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
olciamanolcia napisał(a)
No widzisz i super będzie.
Moja Lidka tez mówi do mnie ostatnio - mamuś my chyba mamy najładniejszy ogród we wsi

A odnisnie znikającego trawnika… mówię głośno ( że niby do siebie ) , że mam pomysł na jesienne dni mój Niemąż już tylko ręką kiwnął

O jak miło! Kochana córcia

Hehhe, też tak robię z M Trzeba małymi kroczkami do celu
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 13:26, 22 lip 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
olciamanolcia napisał(a)


Pieknie u Ciebie! Bardzo lubię Twój ogród ❤️

Nawet nie wiesz jak cieszą mnie takie słowa Ja też bardzo lubię Twój ogród, jest w nim bardzo dużo zestawień, które widziałabym u siebie, tylko, że u mnie nie ma tyle miejsca:0
Ale dobrze, że jest O, możemy się tutaj wszystkie odwiedzac;D
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 13:30, 22 lip 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Martka napisał(a)


Joann, Twój trawnik "po zabiegu" ma się lepiej niż mój bez niego. Zieleń widać z daleka Świetnie masz! Lawenda szałowa. Jeżówka Albą bardzo ciekawa. Super efekt robi Ice Dance przed murkiem. Trzymam kciuki za kolejne pomysły

Martko, zabieg był bardzo bolesny, ale nie ukrywam, że teraz zapowiada się, że będzie lepszy niż był Jest zielony, a to dlatego, że zmieniałam wodę w basenie i wylewałam wszystko na niego. Rośliny oszczędzałam poza tymi, które kupiłam w tym roku i hortensjami. Tez odczuwam niedobory wody. U nas w gminie zakręcają wodę wieczorami, żeby ludzie nie podlewali ogródków. Dobrze, że nie mam w tym roku warzyw, wszystko by mi padło.

Myslimy z M o studni, ale wszystko wiąże się z kosztami.
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 13:33, 22 lip 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
ajka napisał(a)
Ale ładnie u ciebie, soczysta zieleń aż boję po oczach, a u mnie wszystko schnie Nie nadążamy z podlewaniem.

To soczystą zieleń ID takie wrażenie robi Moja mama mówi, że widać, że ma mokro, a wcale nie podlewam jej jakoś szczególnie. Radzi sobie
Trawnik dostawał dużo wody z basenu, bo zmieniałam dzieciom wodę.

U Ciebie to trudno o regularne podlewanie. Rośliny w tym roku w większości musza radzić sobie same.
____________________
Joanna Ogród długi
Agatorek 17:05, 22 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Joann napisał(a)

Martko, zabieg był bardzo bolesny, ale nie ukrywam, że teraz zapowiada się, że będzie lepszy niż był Jest zielony, a to dlatego, że zmieniałam wodę w basenie i wylewałam wszystko na niego. Rośliny oszczędzałam poza tymi, które kupiłam w tym roku i hortensjami. Tez odczuwam niedobory wody. U nas w gminie zakręcają wodę wieczorami, żeby ludzie nie podlewali ogródków. Dobrze, że nie mam w tym roku warzyw, wszystko by mi padło.

Myslimy z M o studni, ale wszystko wiąże się z kosztami.


I w ogóle nie macie wody wieczorami? To jak się umyć?
Trzeba zdążyć przed określoną godziną?

Lawendowy szpalerek super wygląda
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Joann 18:51, 22 lip 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
No nie, dopiero koło 22 znów leci normalnie z kranu. Tzn, nie to, że nie ma w ogóle, ale leci ciurkiem z kranu, nie ma jak się umyć. Także albo mycie wcześniej albo późnym wieczorem
Szpalerek lawendowy jest teraz moim ulubionym
____________________
Joanna Ogród długi
Agatorek 19:20, 22 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Haha, zawsze można podlewać przy latarce
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies