Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

Kokesz 15:46, 17 sie 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Mirka napisał(a)

Bez Gaury ani rusz Też mam i ciagle rozmnażam bo mi mało
W jakich odstępach ją posadziłaś?


Jak to robisz?
Ja w zeszłym roku tylko chciałam przesadzić swoją w inne miejsce.
Po wykopaniu okazało się, że ma korzeń palowy, więc nie dałoby się jej podzielić. Niestety nie przeżyła tego przesadzania.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Martka 21:28, 17 sie 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Asiu, pięknie masz, z przyjemnością oglądam! Werbena bardzo Ci dopisała. Magnolia ma ładne towarzystwo na rabacie. Te białe jeżówki też bardzo lubię.

ajka 21:53, 17 sie 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Też uwielbiam gaurę, ale nie dałam jej rady rozsadzić przed latem, mam jedną ogromną już sadzonkę, może na jesień się uda.

Lawendy tnę u siebie piłą elektryczną, na równo Ale u mnie już gęsty busz przy tarasie.

Bardzo mi się pododa twój uporządkowany ogród. Ja bardzo lubię kłoski u seslerii, te przy tarasie u mnie tak się rozrosły, że już trudno przejść Ale ich kłoski wyglądają cudnie.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 21:02, 18 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Joann napisał(a)
Werbena



Rozplenica już z kotkami w towarzystwie rozchodników.





Pięknie wyglądają te rabaty
Musisz być z siebie dumna !

U mnie z czterech gaur tylko jedna przeżyła zimę.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Joann 03:30, 23 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2070
Wiaan napisał(a)
Ładniutko

Dziękuję Wiaan ostatnio myślałam o Twojej cienistej rabacie i patrząc na to, co u mnie się sprawdziło miałam Ci pisać, że może laurowisnie tam? Albo trzmieline? Zimozielone roślinki u mnie lsuroeisnis w cieniu wygląda pięknie w tym roku.
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 03:31, 23 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2070
Mirka napisał(a)

Oczywiście że zapomniałam
Na twój post odpowiedziałam u siebie co do rozchodników

Byłam juz
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 03:33, 23 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2070
Mirka napisał(a)

Bez Gaury ani rusz Też mam i ciagle rozmnażam bo mi mało
W jakich odstępach ją posadziłaś?

A tak na oko sadziłam, bez planu co 30 cm gdzieś. Myślisz, że mają za mało miejsca?
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 03:37, 23 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2070
Kokesz napisał(a)


Jak to robisz?
Ja w zeszłym roku tylko chciałam przesadzić swoją w inne miejsce.
Po wykopaniu okazało się, że ma korzeń palowy, więc nie dałoby się jej podzielić. Niestety nie przeżyła tego przesadzania.

Kokesz, pomidorowa krolowo też jestem ciekawa, bo powtórzyłabym gdzieś jeszcze gaure w ogrodzie. Trzeba stawiać też na sprawdzone gatunki roślin. Moja rudbekia Cherry Brandy bardzo mnie rozczarowuje, nie wiem, czy nie pozbędę się jej z ogrodu. Gaura wszędzie była chwalona i cieszy oko i pokrój, i kolor
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 03:44, 23 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2070
Martka napisał(a)
Asiu, pięknie masz, z przyjemnością oglądam! Werbena bardzo Ci dopisała. Magnolia ma ładne towarzystwo na rabacie. Te białe jeżówki też bardzo lubię.


Dziękuję Martus ogłaszam uroczyście, że odczarowałam moją działkę Nadal oczywiście uważam, ze ma beznadziejne wymiary, ale rosliny sprawiły, że odwraca się oko od tego, one przyciągają wzrok Tak wiele i niewiele się zmieniło od mojego pierwszego wpisu na forum. Kto by pomyślał, że w moim życiu zadzieja się takie zmiany. Nigdy bym siebie nie podejrzewała o to, że zapalam miłością do ogrodu. Życie potrafi być zaskakujace
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 03:51, 23 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2070
ajka napisał(a)
Też uwielbiam gaurę, ale nie dałam jej rady rozsadzić przed latem, mam jedną ogromną już sadzonkę, może na jesień się uda.

Lawendy tnę u siebie piłą elektryczną, na równo Ale u mnie już gęsty busz przy tarasie.

Bardzo mi się pododa twój uporządkowany ogród. Ja bardzo lubię kłoski u seslerii, te przy tarasie u mnie tak się rozrosły, że już trudno przejść Ale ich kłoski wyglądają cudnie.

Ajko, dziękuję
Ja nie planowałam rozmnażania gaury, ale można o tym pomyśleć
Lawendy pila elektryczna Twój wpis spowodował, że bez oporu sięgnęłam po sekator. A chciałam bawić się nozyczkami, głupia
Lawendy przycięte, jakoś tak dziwnie było zobaczyć je bez kwiatów.



Już wiem, że seslerie przy tarasie będę ciąć tak, żeby nie było klosów. W tym miejscu taka ją wolę
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies