Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

Magleska 19:36, 04 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
Mnie też czeka mycie bruku ....jakoś nie mogę się za to zabrać

Lawendy pięknie przycięte i nowa rabata się tworzy -fajnie działasz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
LIDKA 20:50, 04 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7239
Joann napisał(a)

Lidko, a czym będziesz myć? Kupujesz jakiś specjalny preparat? Nie wiem, czy to mopem myć czy pod ciśnieniem tylko zejdzie. Schodki mam najgorsze od północnej strony.

Rabatka przy garażu. Chce też tam hustawke dla dzieci zrobić. Na środku! Także zmiany idą.


Myjką ciśnieniowa. Mam do niej taką szczotkę co sie kręci i zobaczymy. Mieszkam 5 rok ale te zieloności mam pierwszy raz.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Joann 10:22, 15 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Magleska napisał(a)
Mnie też czeka mycie bruku ....jakoś nie mogę się za to zabrać

Lawendy pięknie przycięte i nowa rabata się tworzy -fajnie działasz

Nieprzyjemna praca, ale konieczna, bo wygląda to okropnie.
Lawenda to suche badyle, ale to efekt przejściowy. Rabatę tworzę, ale bardzo powoli mi to idzie. Stan na dziś.

____________________
Joanna Ogród długi
Joann 10:23, 15 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
LIDKA napisał(a)


Myjką ciśnieniowa. Mam do niej taką szczotkę co sie kręci i zobaczymy. Mieszkam 5 rok ale te zieloności mam pierwszy raz.

To i tak niezle, ja drugi rok i wygląda jak stara. Kupiłam takie narzędzie do usuwania meczu z kostki i będę usuwać, bo mam pełno zieloności.
____________________
Joanna Ogród długi
Magleska 21:35, 15 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
fajnie działasz
melduję ,że bruk mam umyty ,ale tylko z grubsza nie chciało mi się dokładnie czyścić ,bo bym musiała piach dosypywać -ale powiedzmy ,że może być na ten sezon
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Joann 08:27, 19 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Magleska napisał(a)
fajnie działasz
melduję ,że bruk mam umyty ,ale tylko z grubsza nie chciało mi się dokładnie czyścić ,bo bym musiała piach dosypywać -ale powiedzmy ,że może być na ten sezon

Teraz, jak czytam, to stwierdzam, że to konieczne myć bruk po zimie. Myślałam, że tylko u mnie taki się brzydki zrobił i że coś u mnie poszło nie tak skoro taki brzydki. No cóż, zaliczam to do porządków wiosennych w takim razie.
Dobrze, że masz już to za sobą
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 08:29, 19 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Limki wsadziłam do donicy. Dwie zostawiłam jeszcze w wodzie. Zaczynały usychać listki, więc stwierdziłam, że nie będę czekać na korzonki, bo w końcu żadnej nie uda się ukorzenic.
Pomidorki popikowalam w sobotę. Teraz rozłożyło mnie, więc wszelkie prace wstrzymane





____________________
Joanna Ogród długi
Joann 10:11, 20 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Rabaty ciąg dalszy, wstawiam ku pamięci



Chce tam upchać cisy i roze. Chyba dolaze jeszcze jeden pasek z płyt. Wszędzie balagan, a gdzie wertykulacja jeszcze.
____________________
Joanna Ogród długi
DariaB 11:03, 20 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Asia fajnie ta ścieżka już wygląda. Zdrowia życzę!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Makao 11:27, 20 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4234
Paskudna pogoda i człowiek się przeziębia. Nie wiadomo jak się ubierać. Zdrowiej szybko

Ja czekam na wykiełkowanie pomidorków. Z niecierpliwością.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies