Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród długi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród długi

Wiaan 12:03, 21 mar 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5273
Lubię Twoje przebudowy Podoba mi się rozpoczęta praca, jak będziesz zdrowa to wrzuć jaki jest plan Zdrowiej Asia
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Gruszka_na_w... 12:43, 21 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Joann napisał(a)

Daria, dziękuję kiedy nie ma zdrowia, to nic się nie chce, na zwolnieniu jestem, a i tak muszę zawozić i odbierać dzieci. Takie to chorowanie. Matka nigdy nie może normalnie pochorowac


Współczuję choroby. Oby poszła precz jak najszybciej. Z każdym rokiem matka ma więcej luzu. Z biegiem lat jej choroba wywołuje alarm i zjazd rodzinny.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 13:13, 21 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9997
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Współczuję choroby. Oby poszła precz jak najszybciej. Z każdym rokiem matka ma więcej luzu. Z biegiem lat jej choroba wywołuje alarm i zjazd rodzinny.

W którymś momencie matka ma niedosyt obecności dziecka, bo widzi je tylko, gdy przemyka ze swojego pokoju do kuchni po coś do jedzenia .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 15:56, 21 mar 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5273
Judith napisał(a)

W którymś momencie matka ma niedosyt obecności dziecka, bo widzi je tylko, gdy przemyka ze swojego pokoju do kuchni po coś do jedzenia .


Czyli pocieszam się, że nie tylko ja tak mam czasem nawet zniesie hutrowo talerze i kubki
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 17:39, 21 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9997
Wiaan napisał(a)


Czyli pocieszam się, że nie tylko ja tak mam czasem nawet zniesie hutrowo talerze i kubki

Tak!! I nigdy, ale to nigdy nie włoży ich do zmywarki, zawsze zostawi na blacie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
olciamanolcia 18:59, 21 mar 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7132
Judith napisał(a)

Tak!! I nigdy, ale to nigdy nie włoży ich do zmywarki, zawsze zostawi na blacie .


Tak!! Dokładnie na blacie nad zmywarką
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 19:00, 21 mar 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7132
Wiaan napisał(a)


Czyli pocieszam się, że nie tylko ja tak mam czasem nawet zniesie hutrowo talerze i kubki


I papiery po cuksach i zzieleniałe śniadanie z plecaczka
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
An_na 19:05, 21 mar 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1577
Wiaan napisał(a)


Czyli pocieszam się, że nie tylko ja tak mam czasem nawet zniesie hutrowo talerze i kubki

A czasami nie zniesie i zaczyna brakować zastawy
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Joann 22:02, 21 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091

Oj nie wiem, kiedy to będzie. Trochę Wam zazdroszczę, ja z kolei często mam tak, żebym się gdzieś zaszyła, żeby nikt ode mnie nic nie chcial najmłodsze ma dopiero cztery lata, ehh... a że ja trochę samotnik, do ludzi średnio mnie ciągnie, to brakuje mi ciszy i spokoju. Także dziewczyny doceniajcie święty spokoj
____________________
Joanna Ogród długi
Joann 22:04, 21 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Wiaan napisał(a)
Lubię Twoje przebudowy Podoba mi się rozpoczęta praca, jak będziesz zdrowa to wrzuć jaki jest plan Zdrowiej Asia

Dziękuję Wiaan pewnie wrzucę jak już posadzę coś, planu nie mam, to będzie twórczość spontaniczna
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies