Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

aga_pe 11:39, 25 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
nie....też byłam twarda . Nie dałabym rady przed zimą. Muszę najpierw uporządkować trochę tj. usunąć trawę bądź chwaściory, których jest od groma. Jeden dzień w tygodniu na ogród to zdecydowanie za mało
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 11:52, 25 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj w klubie jednodniowych ogrodniczek! Zwłaszcza o tej porze roku. Jak wracam z pracy, jest już szarówka
Więc trzymajmy się dzielnie i bądźmy twarde! Zakupy wiosną!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ola 15:23, 25 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848

Tak, chodzi mi o te właśnie kamyczki. Może u Was mają jakąś inną nazwę handlową, ale różnica w cenie - oszałamiająca! To właśnie jest Wrocław Chociaż fakt - koszt transportu jest wysoki. A firma Twojego męża ma jakąś stronkę www?

Droga Wieloszko, niestety nie mamy storny w internecie. Przyglądałam się tej Twojej "mlecznej drodze", to te dwa białe, kwadratowe pola przed wejsciem do domu, tak? Wydaje mi się, że moja "mleczna droga" nie jest aż tak mleczna przynajmniej z bliska, bo z daleka to faktycznie robi się biała. Mąż prowadzi sprzedaż hurtową kruszyw, więc w grę wchodzą większe ilości tzn. 25 ton min.. Gdybyś była zainteresowana to daj znać.
Dołączam dokładniejsze zdjęcia.Pozdrawiam.
____________________
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
ola 15:28, 25 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Zapomniałam dodać zdjęć, sorry.



____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Wieloszka 08:48, 26 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Olu,
moja mleczna droga jest chyba bardziej w beżu, w Twojej więcej szarości, ale też jest piękna. Wprawdzie poszło nam tego kamienia dookoła domu i garażu ok.5-6ton, no ale to i tak do 25t duuuużo brakuje
Ale dzięki, w razie czego - będę pamiętać
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ola 12:20, 26 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Tak wiem, wiem.Agrowłóknina to wróg roślin. Mimo,że ogród tworzę już 5 lat, to dopiero w tym roku położyłam włókninę ( wczesniej wszędzie był trawnik, nawet między roslinami, ale to koszenie -to był koszmar), dlatego nie mam większego niż Ty doświadczenia z agrowłókniną. Pożyjemy , zobaczymy.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Wieloszka 12:28, 26 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
A ja - oglądając zdjęcia Twojego ogrodu i pięknych roślin już się ucieszyłam, że jest jeszcze jakaś nadzieja dla mnie, że nie każdy ogród, w którym zastosowano agrowłókninę jest bee. No tak, pożyjemy, zobaczymy
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 13:23, 26 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)
A ja - oglądając zdjęcia Twojego ogrodu i pięknych roślin już się ucieszyłam, że jest jeszcze jakaś nadzieja dla mnie, że nie każdy ogród, w którym zastosowano agrowłókninę jest bee. No tak, pożyjemy, zobaczymy



a gdzie ten ogród? Ja nie widziałam
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 14:40, 26 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Aga, zajrzyj do wątku Ogrodomania Oli - rewelacja!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 14:46, 26 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
już pędzę
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies