Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 21:53, 03 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19318
TAR napisał(a)
Zarabiscie

Dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margo2 22:56, 03 mar 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1166
Madzia, masz nieprzyzwoity porządek.
Już tak kwitną prymulki?
U mnie ledwo liście widać
Ale dobrze, że przed operacją będziesz miała wszystko ogarnięte.
Nie martw się. Wszystko będzie dobrze.
Ja co roku miałam zabiegi i w końcu w 2 lata temu ostateczną operację. Trzeba mieć pozytywne myśli, a wszystko sie ułoży.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
anpi 23:58, 03 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8350
Madziu idzieesz jak burza z tym sprzątaniem, ale masz rację, skup się na ogrodzie, odganiaj wszystkie niepokojące myśli. Możesz liczyć na nasze duchowe wsparcie, będziemy przed 20 -tym na rekolekcjach.
Trzymaj się kochana, bo jesteście z Monią na naszej liście "marzenia do odwiedzenia późnym latem lub jesienią" A jak trzeba będzie to wcześniej zbierzemy grupę wsparcia ogrodowego i zjedziemy pomóc Ci w sezonie coś ogarniać
Buziaki!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Urszulla 14:34, 04 mar 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22114
Magleska napisał(a)
Jeszcze mam 4 dni wolnego -coś za szybko ten czas ucieka ,a robota idzie mi jakoś wolniej niż zwykle ....
Ale warzywnik i szklarnie mam przygotowane do sezonu ,taras też już uruchomiłam i zaczęłam sprzątanie ( plewienie ) rabat -chwastów nasianych mam mnóstwo
Trochę fotek z postępów w sprzątaniu
Wyplewiłam wąską rabatę i wysypałam korą


warzywnik i szklarnia w miarę ogarnięte -nawet kilka bratków zakupiłam -jutro je posadzę


Madzia, jesteś niesamowita
Kora u Ciebie robi robotę, a szklarnia wybitnie przygotowana do sezonu Coś myślę, po cichutku, że masz dużo sił wiec prognozy mogą być zafałszowane namawiam Cię do tego żebyś do nas pisała po operacji, a nie zamykała się będziemy Cię wspierać A Córcia mogłaby jakieś foty na bieżąco słać że szklarenki i ogrodu.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 14:38, 04 mar 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22114
Magleska napisał(a)


i tego pełnego też będę dzielić


Na maleńką sadzonkę się załapię?
Masz mocne nasłonecznienie to szybko wszystko zakwitło, nawet hiacynty. U mie dopiero liście widać. A te białe pierwiosnki ode mnie to dopiero połowa atrakcji, poczekaj nie dziel jeszcze. W sezonie też można dzielić.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
mrokasia 15:50, 04 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Ożesz, Magda. zwolnij trochę .
Piękne te pierwiosnki, że ja jeszcze nie mam żadnego! Ten pełny cudo!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgorzata_s... 15:58, 04 mar 2024


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jaki porządek Woow zazdroszczęNo ale cóż kto robił ten zrobił Buziaki wiosenne przesyłam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Judith 17:20, 04 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
Dobrze Margo napisała - porządek masz nieprzyzwoity
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Joann 17:33, 04 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2205
Porządek i organizacja szklarni budzą mój podziw! Zazdroszczę tego uprządkowania te miniszklarenki są rewelacyjne!
____________________
Joanna Ogród długi
Magleska 19:45, 04 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19318
Margo2 napisał(a)
Madzia, masz nieprzyzwoity porządek.
Już tak kwitną prymulki?
U mnie ledwo liście widać
Ale dobrze, że przed operacją będziesz miała wszystko ogarnięte.
Nie martw się. Wszystko będzie dobrze.
Ja co roku miałam zabiegi i w końcu w 2 lata temu ostateczną operację. Trzeba mieć pozytywne myśli, a wszystko sie ułoży.


Gosia dziękuję
nie wiem czemu mój aparat robi takie nierealne ładne zdjęcia ,bo aż takiego porządku nie mam ....,ale na fotkach faktycznie wygląda lepiej niż w realu

Prymule od Uli takie ładne -mam 3 wielkie kępy -będę je dzielić

staram się pozytywnie myśleć ,ale nie zawsze mi to wychodzi ....będzie co ma być

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies