Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

DariaB 11:48, 21 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Anda napisał(a)


On wolno rośnie

Które buki chcesz sprzedać? Te w rabacie przy ławce?

Jeden z moich bzów zaczął chorować po powodzi w 2021, a drugiemu nie sprzyjała miejscówka, za sucho tam jest.


Tak, zostawiłabym tylko jednego przy murze.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 11:49, 21 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Marcin89 napisał(a)
Dziękuję, chyba i tak przy mojej upartości bym je posadził Ucinam temat, żeby wątku nie zaśmiecać.

Jakie tam zaśmiecanie dyskusja po prostu. I masz tak jak ja, się uparłam i je posadziłam
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Anda 11:52, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33462
A wiesz już, jakie chciałabyś w zamian? Zamiast buków?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Marcin89 11:52, 21 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2410
DariaB napisał(a)

Jakie tam zaśmiecanie dyskusja po prostu. I masz tak jak ja, się uparłam i je posadziłam
Głównie chodzi mi o zasłonięcie się od drugiego domu, który jest wysoki i ma wejście na wprost tych moich okien. A odległość domów od siebie to około 10 m tylko.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
DariaB 11:53, 21 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Marcin89 napisał(a)
Na ten moment zaplanowanych jest 12 drzew

Naliczyłam na szybko 22 u siebie!
4 graby, 3 brzozy doorenbos, 2 jabłonki kolumnowe, 2 jabłonie Ola, wiśnia royal burgundy, wisnia amanogawa, brzoza youngi, glediczja, 3 buki dawyck purple, wiśnia tybetańska, 3 kanzany, mały buk płaczący. Do tego 2 świdośliwy, miniaturowy kolumnowy miłorząb, heptacodium, miniaturowa jabłoń tina. O matko ile tego jest
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 11:55, 21 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Anda napisał(a)
A wiesz już, jakie chciałabyś w zamian? Zamiast buków?

Nie wiem raczej coś co nie dorasta do 30m inie wiem czy mi się uda buki sprzedać. Najlepuej to by było kupić dużą działkę i je przesadzić
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 11:56, 21 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Marcin89 napisał(a)
Głównie chodzi mi o zasłonięcie się od drugiego domu, który jest wysoki i ma wejście na wprost tych moich okien. A odległość domów od siebie to około 10 m tylko.

Ja też z moich grabow zrobiłam osłonę przed wolną działką sąsiada i składem budowlanym. Zdjecie z teraz.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Anda 12:02, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33462
DariaB napisał(a)

Nie wiem raczej coś co nie dorasta do 30m inie wiem czy mi się uda buki sprzedać. Najlepuej to by było kupić dużą działkę i je przesadzić


Rośliny teraz takie drogie, że pewnie warto spróbować
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DariaB 12:09, 21 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Anda napisał(a)


Rośliny teraz takie drogie, że pewnie warto spróbować

No widziałam wczoraj w szkółce te buczki mniej więcej w takiej wysokości jak moje jak sadziłam, kosztowały 160 zł. Tak może 1,5 miały. Pewnie najlepiej na jesień taką operację przeprowadzić. I wymyśleć co w zamian
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Narsilia 12:12, 21 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 492
Zorza przepiękna zazdroszczę a i ogród za każdym razem co zaglądam bardziej urokliwy
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies