Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 00:32, 12 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Kordina - do Narni i fantasy mi mentalnie daleko, ale przez szafę, jak widać, przechodzić nie muszę

Helen - krajobrazów nie bronię, bo mam za mało kasy żeby je kupić, ale przynajmniej usiłuję je zapamiętać

Sylwia - my przy mocniejszych opadach chodzimy i śnieg strzepujemy z gałęzi, co do których mamy podejrzenia, że śnieg je złamie. No ale mamy nieporównywalnie mniej roboty niż Wy

Dorii - mi też to zdjęcie się najbardziej podoba Werbena rządzi nawet zimą

Asia Rojodziejowa, Hania, Zuza, Lucy, Basia, Viola, Gogo - słońce plus śnieg to super połączenie - tego Wam życzę, bo to ładuje baterie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kokesz 09:13, 12 gru 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Pięknie
U nas buro i ponuro zero słońca i zero śniegu
Dla mnie idealna pogoda to lekki mróz i słońce, może być odrobina śniegu
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
anpi 10:32, 12 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Cudne widoczki serwujesz! Ze słońcem zawsze piękniejsza rzeczywistość U nas właśnie też błysnęło.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agatorek 13:29, 12 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13218
Magara napisał(a)
U mnie, jak u Dorii, zima na całego
O tej porze roku ładniejszego zestawiania niż śnieg plus słońce nie ma - trzeba łapać każdą ładną chwilę, na pohybel wszystkiemu




Magicznie, to mało powiedziane ❤️❤️❤️❤️

U nas też śnieg, ale bez słońca
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 00:03, 13 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Renia, Ania, Aga - dalej jest ładnie, ale podobno pogoda ma się zbiesić, co będzie - zobaczymy
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 01:01, 14 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Moje krajobrazy czują się pochwalone
Z nowości działkowych zostało do pokazania ostatnie dzieło DT - brama:


I chyba czas powiedzieć "pas" działaniom zewnętrznym Brać się za porządki i pierniki, przeżyć "święta", przeczekać długi styczeń przy kominku z książką, wstać w lutym, rozruszać kości i myśleć, że po marcu nadejdzie kwiecień a później maj I znowu nadejdzie ten czas, że nie wiadomo w co ręce włożyć w ogrodzie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 05:42, 14 gru 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Brama pierwsza klasa, dobrze że sobie przybliżyłam zdjęcie, bo w pierwszej chwili nie dostrzegłam, że ona jest misternie zdobiona, bardzo ładnie to wyglada
Oj, tak, czas już zacząć piec pierniczki
____________________
Helen - Hortensjowo
gogo 09:50, 14 gru 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Wielkie brawa dla DT za piękną bramę❣️
Ja też liczę dni do wiosny, bo czeka mnie wtedy realizacja planów, na co bardzo się cieszę /tylko czy dam radę? - dam/
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 10:00, 14 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10247
Brama super ja zawsze się pocieszam, tak styczeń trzeba odpocząć po świętach, luty krótki i mam urodziny, prezent sobie wybieram, zawszę jakieś roślinki, potem trzeba nasionka kupić, wysiać, no a po tym, to marzec już zagląda
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
mrokasia 10:02, 14 gru 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17995
Ulala, naprawdę zdolny ten Twój DT .
Zima u nas też dała o sobie znać. Napadało sporo i solidnie mrozi. Brrrr, mimo ładnych w sumie widoków nie lubię tej pory roku bardzo .
Dla mnie najgorszy jest zawsze luty. Bo to niby końcówka zimy, dzień dłuższy, więcej słońca, człowiek umęczony zimą wygląda już wiosny, a zazwyczaj wtedy też trafia się tydzień lub dwa śniegu i sporego mrozu.
No ale - taki mamy klimat. Aby do marca!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies