Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 23:58, 17 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Zuza - ja też, z uwagi na ceny, cieszę się, że wiele zakupów poczyniłam przed wariactwem cenowym Trochę mnie martwią klonowe straty Raz, że te klony się wpisały w założenia, a dwa, że przeważnie tanio nie było Jordan już na bank na straty. Obecnie jednak bardziej mnie martwi Going Green. Kupiony w biedrze jako patyczka kawałek, ładnie urósł, a teraz życia w nim nie widać Nie wiem co jest grane

Elisa - czytałam, dzięki Podzieliłyśmy z sąsiadką pierwiosnki - zobaczymy co będzie Kwitło do wczoraj wszystko - zobaczymy co będzie po najbliższych kilku nocach
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:00, 18 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Dla Zuzy:


Trzy są obecnie już z kwiatem. Pomierzyłam z linijką. Jak z matrycy - każdy ma 35 cm
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 07:37, 18 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Dzięki To jednak trochę za niskie są, nie wystawią główek znad żywopłociku z bukszpanu. Znajdę wyższe, albo koncepcję zmienię.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 07:39, 18 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Helen napisał(a)

Zuza, to ta szkółka jeszcze żyje?

W ostatniej chwili odwołano decyzję o likwidacji.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 10:27, 18 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Ach, te straty drzewek. Bolesne są bardzo, nie tylko dla kieszeni, ale i dla ogólnego samopoczucia ogrodnika. Dużo zapału ulatuje w kosmos.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 00:38, 19 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Pogoda u nas wariacka. Na zmianę słońce z deszczem i śnieg z gradem. Zimno jak cholera.
Podejmowałam kilka prób prac ogrodowych. Udawały się prace "szybkie". W stylu skubnąć kilka chwastów i uciekać do domu w celu ogrzania kości

Na zdjęciach wszystko wygląda lepiej niż w realu "Trawnik" po wertykulacji to wiadomo jak jest






____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:42, 19 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
Gienka mnie zachwyca Samochód rano trzeba było skrobać, a Ona w formie Chyba zrozumiała, gdzie mieszka i uznała, że trzeba się przystosować
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:45, 19 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
No i dotarło moje pierwsze zamówienie
Spakowane w skrzynkę celem umieszczenia na noc w foliaku.


Jestem mega zadowolona z jakości sadzonek

Szczęśliwie nie pamiętam czy składałam jakieś publiczne deklaracje typu "żadnych zakupów w 2024"
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Monia81 07:22, 19 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Ładne sadzonki ja bynajmniej też nie pamiętam, żebyś takowe deklaracje składała
U mnie podobna pogoda, drugą nockę przymroziło więc na razie na ogród nie idę bo nie wiem co oberwało...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
UrsaMaior 07:34, 19 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8202
Absolutnie żadnych deklaracji nie było!
Ładna wiosna u Ciebie, nie psiocz Genie też bardzo lubię, szczególnie za drugie kwitnienie. No i piękny pokrój ma.
Sporo trawnika jeszcze masz, sytuacja rozwojowa heh.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies