Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

MartaCho 07:54, 19 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Magarku,

ponoć co drugi Polak porzuca postanowienia noworoczne przez 1 kwietnia, więc zmiana zdania odnośnie braku zakupów na pewno mieści się w normie

Ładnie, soczyście, zielono u Ciebie! Na huśtawce chętnie bym przysiadła na chwilkę dłuższą nawet Szafirki jeszcze cały czas w formie- jak to Hania mówi/ pisze- opóźniony start wiosny w Waszych stronach ma same plusy- u Was jest normalnie
____________________
Marta Ogród zacząć czas
vita 08:12, 19 kwi 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Brawa dla Gienki Co tam masz w skrzynce ?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Bee 08:33, 19 kwi 2024


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 258
Magara napisał(a)
Pogoda u nas wariacka. Na zmianę słońce z deszczem i śnieg z gradem. Zimno jak cholera.
Podejmowałam kilka prób prac ogrodowych. Udawały się prace "szybkie". W stylu skubnąć kilka chwastów i uciekać do domu w celu ogrzania kości



Ech, czyli zimno na Kaszubach. Ja pilnie śledzę prognozy pogody i dumam, czy nie wpaść na działkę w sobotę bo prace czekają, ale jak piszesz trzeba kości rozgrzewać to chyba nie ma sensu. W Trójmieście też zimno, brr..

Zdjęcie udaje, że nadal jest piękna wiosna.

Mam pytanie, czy te rabaty pod brzozami potrzebują dużo podlewania? U mnie przy brzozach jest sucha pustynia.
____________________
Beata Kaszubskie piaski Wizytówka - Kaszubskie piaski
Kasya 08:38, 19 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41913
Magara napisał(a)
No i dotarło moje pierwsze zamówienie
Spakowane w skrzynkę celem umieszczenia na noc w foliaku.


Jestem mega zadowolona z jakości sadzonek

Szczęśliwie nie pamiętam czy składałam jakieś publiczne deklaracje typu "żadnych zakupów w 2024"

Nic się nie przejmuj. Jeżeli nawet to w jakimś zamroczeniu więc się nie liczy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
antracyt 08:49, 19 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Też jestem ciekawa co w paczuszce przyszło.
Nie pamiętam czy coś o zakupach pisałaś, ale uznałabym za nienormalne, gdybyś dotrzymała słowa, że w tym roku ich nie będzie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 10:33, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Magara napisał(a)
No i dotarło moje pierwsze zamówienie
Spakowane w skrzynkę celem umieszczenia na noc w foliaku.


Jestem mega zadowolona z jakości sadzonek

Szczęśliwie nie pamiętam czy składałam jakieś publiczne deklaracje typu "żadnych zakupów w 2024"


Czy ja tu widzę łubin, Verbascum, bodziszek i Geum?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:34, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Widoki ogrodowe śliczne Trawnika jeszcze dużo, czyli miejsce na chciejstwa jest
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 12:44, 19 kwi 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12135
Mogłabym powtórzyć słowo w słowo za Andą. Śmiało możesz zamawiać kolejne chciejstwa .
A gdzie jest ta skalniakowa skarpa nad którą cierpisz? To te wypielęgnowane zakola przy tarasie?

Dopytam jeszcze o magnolię Genie bo kilka osób się przyznało że ją ma. Mnie ona interesuje ze względu na ładne kwiaty i powtórne kwitnienie, przede wszystkim ciekawi mnie jej wielkość bo mam mały ogród i upatrzone miejsce na rabacie szerokości 1,70 w przedogródku. Mają sens moje mrzonki?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
UrsaMaior 13:40, 19 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8214
Jola, ona rośnie nieduża, mam u siebie dorosłą, jeśli chcesz to poszukam fotek i wstawię. Jest prześliczna
____________________
ogród pod lasem
Wafel 13:57, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 876
Pięknie przy tej brzozie i Amanogawa młoda, a jaka ukwiecona.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies