Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony ... ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony ... ogród

iwonaz 07:46, 23 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Marysiu, narazie drzewko siedzi w ziemi, choć dramatyczny pokrój ostał się w postaci jednego obciachanego badylka , drzewko straciło wszystkie rozgałęzienia, ale narazie jest pozostawione w spokoju. Kolejny octowiec zaliczył jednak krótką przeprowadzkę z ziemi pod drzwi, ale na szczęście nie został tak okaleczony jak ten najpiękniejszy może dlatego, że to i tak jedno-badylkowa miernota, choć liczę że natura zwycięży i wkrótce będzie piękny, bo przecież wszystkie octowce są piękne
Pola nie ogranicza się się do jednego gatunku, dwa tygodnie temu 4 dni sadziłam te nieszczęsne malinki. Kiedy ogrodzilismy je pastuchem to w końcu zaczęły rosnąć i zakończyły wędrówkę z ogrodu pod drzwi.
Pozdrawiam
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
asiach 22:49, 02 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Pędzę z rewizytą. Widzę, że mamy takiej samej wielkości działkę. Ogród bardzo ładny, klimatyczny , kolorowy, wszystko współgra. A córka łowi ryby z tatą podobnie jak ja kiedyś
Pozdrawiam
iwonaz 09:58, 03 maj 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Witaj Asiu, to prawda że działka jest tej samej wielkości, ale u Ciebie sprawia wrażenie ogromnego ogrodu botanicznego Pozdrawiam.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 10:08, 03 maj 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Moje lewkonie i astry białe nie mogą się już doczekać wyprowadzki z domu, a to część przychówku



Tutaj czuprynki lobelii (stroiczki zwisłej), też tylko część bandy





A to nieprzepikowane żeniszki, niektóre mają jużpączki kwiatowe





Dziś na bazarku kupiłam dwie doniczki takich maluchów, posadzę je do donic

____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 10:15, 03 maj 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Trochę wiosny, choć dziś rano tylko 6,5 stopnia

____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Konstancja30 10:22, 03 maj 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Iwona ależ soczysta zieleń ... tulipany w sąsiedztwie paproci ... ależ to bajecznie wygląda ... ... dla mnie te paprocie są niesamowite ... nic nie ujmując tulipanom ...

przy 6 stopniach kawka w ogrodzie ... no cóż też to mam ... tylko ogród nie taki piękny
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
iwonaz 10:29, 03 maj 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Paprocie tak uwielbiam, że planując donice na taras znalazły tam miejsce i one. Przestań Iza, ogród masz cudowny i klimatyczny i z roku na rok pięknieje bo masz w sobie konsekwencję i mimo twego rozbrajającego roztrzepania idziesz prościutko do celu
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
andziulka 14:52, 03 maj 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
też uwielbiam paprocie
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Konstancja30 17:24, 03 maj 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
iwonaz napisał(a)
Paprocie tak uwielbiam, że planując donice na taras znalazły tam miejsce i one. Przestań Iza, ogród masz cudowny i klimatyczny i z roku na rok pięknieje bo masz w sobie konsekwencję i mimo twego rozbrajającego roztrzepania idziesz prościutko do celu


rozbrajającego roztrzepania Iwonka kofam normalnie nikt piękniej tego mojego popaprania nie określił
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
iwonaz 17:27, 03 maj 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies