Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony ... ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony ... ogród

iwonaz 20:36, 16 lut 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Taaaa...Polka ma już rok i też widzę, że nie jest lepiej. Trzeba będzie jakoś z tym żyć, ale jak spojrzy swoimi oczętami to nic tylko wycałować ten pyszczek i posprzątać poogryzane krzaczki.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Tarnina 11:28, 21 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Oczywiście wpadam z rewizytą, poza tym zaciekawił mnie avatarek paproci... u mnie jest ich masa... dziko sobie same rosną gdzie chcą...

U ciebie strasznie podoba mi się twoja weranda... no normalnie zawsze o takiej marzyłam i dalej nie mam... huśtaweczki z groszkiem też rewelacja... no i naparstnice, odętki, malwy... uwielbiam, naprawdę się ładnie u ciebie rozrosło... przeszłam cały wątek strona, po stronie...

Ślicznie u ciebie... dzieciaki tez mają gdzie gonić i się wylegiwać....
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
dajana 22:18, 25 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Twój ogród jest śliczny a domem jestem zauroczona Zawsze marzyłam o takiej werandzie przez całą szerokość domu ,mam jedynie jej namiastkę czyli dosyć duzy zadaszony taras i takie same drewniane barierki, jedynie kolor inny (u mnie są białe.)Masz wszystko co lubię rośliny ,piękną sunię drewno,kamień no i okolica musi być przepiękna, tyle drzew i zieleni wokół.a trawa zadbana i soczysta .zieloniutka jak marzenie .No dobre dopiero czytam powyzej treśc i niemal tym samym zauroczona Nie będę kasowac bo przecież nie dziwi mnie zachwyt tym samym Chatki Baby Jagi Widać nie tylko ja marzyłam o takiej werandzie Dziękuję Iwonko za wizytę u mnie i miłe słowa Marze o tym aby i u mnie kiedyś podziwiano ogród Póki co jestem na początku drogi ale jakie to wspaniałe uczucie tworzyćPozdrawiam cię serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
kraania 17:49, 28 mar 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Przyszłam z rewizytą i wybieram się na spacer po Twoim ogrodzie.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Maria667 09:42, 03 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Iwonka!
Zdjęcia z ubiegłego roku ogląda się z wielką przyjemnością! Te romantyczne ławeczki pod drzewami...A co słychać teraz??
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
iwonaz 07:52, 09 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Dziękuję Wam dziewczyny za te wszystkie miłe słowa , przepraszam że nie jestem tu na bieżąco. Głównie goszczę w innych wątkach ( w tym Waszych ). Lubię odwiedzać ulubione ogrody. Miło jest odnaleźć taka niespodziankę we własnym wątku. Pozdrawiam serdecznie

Marysiu, ławeczki już stoją na swoich miejscach odświeżone własnoręcznie tej wiosny, nadal w jasno-popielatym kolorze. Dosadzam, rozmnażam, przesadzam, odświeżam brzegi rabatek, założyłam mini sadek z drzewami i krzewami, szykuję mini warzywniak w skrzyniach, planuję zagospodarowanie mojego pustego tarasu. Wysiewam, pikuję i w domu mam już ponad 220 doniczek, mówię Ci bajzel na kółkach
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
kraania 19:27, 10 kwi 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Iwonko pozdrawiam Niedługo się wybieram na podlasie
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
iwonaz 19:33, 10 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Ooo, to zapraszam , na ciacho i lody
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
PERKA 07:21, 12 kwi 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Witam,

w zasadzie mogłabym skopiować komentarz dajany - w 200% to też moja opinia. Ogród masz bajeczny. Jest w nim wszystko to co lubię - naturalne , małoformalnie, bez zbędnych ozdobników, przemyślany i bardzo zadbany. A te rabaty! och - pozostaje mi tylko wdychać z zachwytu, będą z pewnością dla mnie inspiracją na ten rok. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Twój wątek. Będę tu zaglądać!

Pozdrawiam
____________________
Moje miejsce na ziemi
iwonaz 16:53, 13 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Dziękuję za odwiedziny PERKA , i za najbardziej zachwycający komentarz, że ogród jest przemyślany Bardzo mnie cieszy fakt, że można go w ten sposób postrzegać, ponieważ on wciąż wyłania się z chaosu Pozdrawiam.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies