Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Spełnianie marzeń - ogród czas start

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnianie marzeń - ogród czas start

Angelika95 13:09, 05 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1089
No to nie będę ryzykowała, bo mam kilka ładnych ogonów już

Moja dzisiejsza paczka. Zielone perowskie po 13zł, a w brązowych doniczkach po 20, ale wszystkie żyją. Mam nadzieję, że mają ładny system korzeniowy. Jutro się okaże

____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Patrycja_KG_Lu 20:46, 05 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2834
Ja bym tą fotkę prędzej nazwała „w trakcie”, bo po niej już sporą część prac widać. Moja stipa wysiana stoi w miejscu. Nic nie rośnie od jakiegoś czasu.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Angelika95 18:53, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1089
Rabata w trakcie


Bok domu i front z dzisiaj zasianą trawą - tam gdzie ciemne, mokre to trawa





I kierowniczka nadzorująca i co chwilę wołająca ❤️

____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Angelika95 18:54, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1089
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Ja bym tą fotkę prędzej nazwała „w trakcie”, bo po niej już sporą część prac widać. Moja stipa wysiana stoi w miejscu. Nic nie rośnie od jakiegoś czasu.


A zaczęła się dwoić?
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Judith 19:51, 08 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10263
Angeliko, świetnie Ci idzie praca. Osobiście nie ogarniam, jak Ty to robisz przy małym dziecku . Ale zapewne mój dzieć był zupełnie inny w tym czasie, więc moje doświadczenia w tym względzie są radykalnie inne .
Z wielką przyjemnością zaglądam do Ciebie - widać plan, chęci, działania i rezultaty. Jest wspaniale. I - uprzedzam ewentualną reakcję - - nieistotne, że to etap powstawania ogrodu, że „na Ogrodowisku jest tyyyle pięknych ogrodów”. Ważne, że idziesz do przodu realizując marzenia i zamierzenia. To wspaniałe i piękne. Bardzo Ci kibicuję .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Marcin89 20:35, 08 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2696
Ale duża córcia już Jak to możliwe, przecież niedawno dowiedzieliśmy się o jej narodzinach?!

Wykonanej pracy pogratuluję, każdy widzi jakie jest tempo i jakie efekty Niesamowite.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Angelika95 20:57, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1089
Judith bardzo dziękuję za tak miły komentarz. Zaczęłam czytać i od razu miałam odpisać, że tu nie ma co chwalić i tyle pięknych ogrodów, że wstyd zdjęcia takie wstawiać

Coś się dziecku poprzestawiało, miałyśmy drzemkę wózkową 2h, a teraz 2h to mamy drzemek łącznie w ciągu dnia. Zasypia na pół godziny i wtedy ja ją do kołyski na taras, a sama lecę na rabatę, coś tam się zawsze da dłubnąć. Na macie też CHWILKĘ sama poleży na tarasie, zwłaszcza jak jestem niedaleko i ją cały czas zagaduje. No i trawnikiem zajmuje się mąż, to muszę przyznać. Ja tylko podlewałam na drzemce

Dodam, że chodzimy czyste i najedzone

Dziękuję jeszcze raz za piękny komentarz, robię screena i będę czytała w chwilach zwątpienia
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Angelika95 20:59, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1089
Marcin, ma 4 msc i 6kg żywej masy tylko taka jest długa po mamie dziękuję za miłe słowo, tempo mnie nie zadowala, ale je akceptuje i doceniam, że mam możliwość zrobić cokolwiek
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Marcin89 21:21, 08 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2696
Angelika95 napisał(a)
Marcin, ma 4 msc i 6kg żywej masy tylko taka jest długa po mamie dziękuję za miłe słowo, tempo mnie nie zadowala, ale je akceptuje i doceniam, że mam możliwość zrobić cokolwiek
A bo ja to się na dzieciach nie znam Zaś po dzieciach widać jak szybko płynie czas. Malutka sobie leży w najlepsze i obserwuje, utrzymuje już główkę, no wow.

Naprawdę robicie bardzo dużo, uwierz mi
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Angelika95 21:54, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1089
Ee Marcin, jak zwróciłeś uwagę, że trzyma główkę to coś się jednak znasz widziałam u Ciebie poszukiwania magnolii, a dziś zwróciłam uwagę u Anetki z Ogrodowe wariacje na cudowną magnolię, może spójrz sobie
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies