Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Ogrod nad bajorkiem

TAR 22:44, 21 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13789
Lidziu dzieki. Nie tworzylam specjalnie rabat rozanych a wrzucilam je w to co juz rosnie. I chyba sie zgrało.
To jest lebiodka Rosekuppel albo Gentle Breeze. Nie rozrozniam ich Świetnie rosna na slonecznych miejscach.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Rojodziejowa 22:53, 21 cze 2026


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10933
Tarciu, a ta ciemna jarzmianka, to pamiętasz jaka odmiana?

Piękne zdjęcia!
____________________
Asia (małopolskie, okolice Brzeska) * Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną * Lurie Garden * Navy Pier * Ogród Botaniczny w Chicago
An_na 05:32, 22 cze 2026


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 2356
Przepięknie Aniu!
____________________
Ania**Ania na Żuławach
MartaCho 07:37, 22 cze 2026


Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 3241
Same wspaniałości! Powtórzę to co napisane już powyżej- przepięknie! Zdjęcia sztos!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies