Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały raj na ziemi :)

siaaska 16:36, 08 lip 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Podobno ciężko doczekac się owocowania żurawiny a nasza już w pierwszym roku po posadzeniu kwitła...



a teraz ma już takie malusie owocki



Może w końcu uda się mi zrobić żurawinowe ciasteczka z własną żurawiną Narazie zapraszam na takie sklepowe Smakują wyśmienicie w tych cisteczkach




____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Matka 18:21, 08 lip 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
jak piknie maszprzy wejściu fajowe donice te ciemnepokaż bliżeja co w nich?dalie?cudo!
____________________
U Matki
siaaska 22:22, 08 lip 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Bogda dawno Cię u mnie nie było. Dzieki że wpadłaś Piknie to mam nadzieje będzie kiedyś ;D
Donice kupione na wyprzedaży w LM 24zł za jedną a są naprawdę wielkie Dalie zaatakowały mszyce ale już się zbierają po solidnej dawce oprysku .

Specjalnie dla Ciebie

____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 22:37, 09 lip 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Po truskaweczkach już nie ma prawie śladu...Zostały tylko fotki...





i te zamknięte w słoiczkach

____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
danuta_szwajcer 22:14, 11 lip 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale masz piękne te słoiczki Na daliach tez mam mszyce w tym roku tą czarna.Sliczne te kwiatki z żurawiny Robimy duzo konfitur z żurawiny U Ciebie mogłam zobaczyc jak kwitnie: Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Welka 12:47, 12 lip 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
siaaska napisał(a)


i te zamknięte w słoiczkach



Bardzo podobają mi się tak przystrojone słoiki, ale nigdy nie mam czasu żeby takie cuda porobić.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Kindzia 15:10, 21 lip 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Welka napisał(a)


Bardzo podobają mi się tak przystrojone słoiki, ale nigdy nie mam czasu żeby takie cuda porobić.
Pozdrawiam

Ale jakie Ty masz Dziewczyno piękne słoiki !!!!!!!!!!! U mnie na daliach też mszyce były, teraz trzmielinę obsiadły, wieczorem z nimi porządek zrobię
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 22:32, 17 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jestem od niedawna na forum. Wpadam do ciebie z mapki po sąsiedzku. Ślicznie u Ciebie. A te słoiczki!!! Mniam.Pozdrawiam .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
mira 00:13, 22 gru 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
czytałam ze Ci werbena od Sebka nie zakwitła, ja tez tak miałam, trzeba tę sadzonkę zabrać do domu do chłodnego, podlewac od czasu do czasu, ściąć całkiem i już w marcu powinna wypuszczać od korzenia - w maju do ogrodu i na pewno zakwitnie, a nasionka swoją drogą

pozdrawiam

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
siaaska 21:17, 15 sty 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jestem od niedawna na forum. Wpadam do ciebie z mapki po sąsiedzku. Ślicznie u Ciebie. A te słoiczki!!! Mniam.Pozdrawiam .


Gosiu przepraszam że witam Cię tak późno ale dawno nie zaglądałam do wątku... aż wstyd się przyznać... ale odkąd Kuba poszedł do zerówki na okrągło choruje... Nadrabia te 5 lat kiedy nie chorował i na pisanie już mało czasu... Postaram się co nie co nadrobić i już lecę do Ciebie
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies