Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe, zielone miejsce na ziemi...

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe, zielone miejsce na ziemi...

Wafel 17:01, 26 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 857
Jeszcze piękne

____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Gruszka_na_w... 17:44, 26 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
U mnie już po krokusikach. Twoje w pełnym rozkwicie. Cudne są!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wafel 22:00, 26 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 857
Przez brak słońca i ciągły deszcz nie mogłam się nimi nacieszyć, bo ciągle były zamknięte, pewnie ta radość nie potrwa zbyt długo
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Ewa777 13:43, 27 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
U mnie krokusy po mały przekwitają.
Fajne drzewka kupiłaś. Mi Amonogawa bardzo się podoba, ciągle myślę, gdzieby tu dla niej znaleźć miejsce
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Wafel 20:00, 27 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 857
Na Kowalach były jeszcze dwie całkiem fajne z zeszłego roku zakitrane od strony podwórka, na tyłach sklepu. Bardzo pomocna w szukaniu była taka młoda dziewczyna Ukrainka to ona mi znalazła w starej dobrej cenie za 69 zł także, szukaj miejsca, szukaj, chyba że zależy ci na większej to bez pośpiechu. Ja się trochę boję, czy u mnie dadzą radę na tym wygwizdowie... Miłorząb daje radę, ale jak wieje, to się zawsze martwię o niego czy się nie złamie.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Wafel 01:57, 30 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 857
Taki samotnik się pokazał, dla tych co świętują - Radosnych Świąt pełnych nadziei i miłości a dla wszystkich słońca i ciepełka!

____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Kordina 09:16, 30 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Dziękuję i odwzajemniam
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
basia3012 22:17, 02 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Asiu, przejrzałam Twój mały ogród. Fajnie, że cieszy Cię. Znam to uczucie. Też tak mam.
Rozumiem Twoje dylematy, nie zasłonić sąsiadom widoku, nie naśmiecić liśćmi. Super, zgoda ma być i tak trzymać.
Asiu, widzę Twoje przesadzanki, dobieranie trawnika pod rabaty. Skąd my to znamy.
Fajnie już jest a w miarę wzrostu roślin będzie coraz piękniej.
Życzę Asiu dobrych decyzji drzewkowych.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Wafel 22:29, 02 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 857
Dzięki Basiu!
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Wafel 22:18, 03 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 857
Miałam dzisiaj pracę na popołudnie, to poszłam sobie na moją osiedlową rabatę, zimno trochę, ale się opatuliłam, czapa na głowę, rękawice i 1,5 godziny grzebałam, żeby odchwaścić poletko. Dobrze szło, bo ziemia wilgotna, w tzw. "międzyczasie" świeciło słońce i sypał drobny śnieg, trochę hardcore ale się tak zawzięłam, że po południu pogrzebałam drugie 1,5 godziny i zrobione prawie wszystko. Pomyślałam, że w weekend to wolę chyba kawę wypić w swoim ogrodzie, a w sobotę zaproszę jedynie sąsiadów do pomocy przy rozsypaniu kory. Jak już skończę to pokażę, całkiem przyzwoicie wyglądają te roślinki, choć młode sadzonki tawuły japońskiej to małe pitki, ale przerzyły i mam nadzieję, że ładnie jeszcze podrosną w tym roku Wiśnia Kanzan ma już spore, piękne pąki. Ogólnie bardzo się zazieleniło i zaczerwieniło ( tawuły i pęcherznice).
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies