Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

agniecha973 12:44, 29 kwi 2017


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
U mnie sezon nie zaczął się dobrze w tym roku, bo już przy pierwszym ścinaniu traw złapał mnie straszny ból w krzyżu i niestety położył prace ogrodowe na łopatki. Niby przeszło, ale przy chodzeniu po schodach i przy zginaniu się wciąż czuję opór, więc bardzo uważam, a to oznacza, ze wszystko w ogrodzie w tyle. Dlatego na tą chwilę zdjęcia z bliska Później wkleję dalsze plany.









____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
21:32, 29 kwi 2017
Hejka trafilam do Ciebie z watku Ogrodnik mimo woli
Pisalas tam o cisach rapendens o brazowawych przyrostach
Czy te cisy maja sie u Ciebie dobrze?
Te przyrosty u nich to rozumiem taka uroda i ich cecha a nie zamieranie pedow cisa?Prosze o Twa opinie to dla mnie bardzo wazne bo zaliczkowalam duzy topiar o przyrostach podobnych jak na fotkach W ogrodzie Ogrodnika mimo woli.tam jest fota takiego cisa
Topiarek ktorego zaliczkowalam nie wyglada na chorego te przyrosty sa zywe i jedrne ale chce jeszcze sie u Ciebie upewnic odnosnie Twoich spostrzezen wzgledem tego cisa
21:42, 29 kwi 2017
Super ogrod_jeszcze dodam i jaki fajowy wstep w pierwszym poscie.Przeczytam sobie Twoj watek dokladnie W wolnych chwilachtymczasem milej majowki
agniecha973 22:02, 29 kwi 2017


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
U mnie wszystko w porządku z cisami repandens. Poza tym, że 50% było pomylonych i tak wymieniam ciągle na inne. Ostatnie pomylone 4 szt wysadziłam jesienią ub. roku, więc na rabacie mam mix rozmiarów tego samego cisa. Te przyrosty są takie oliwkowe. To chyba najbliższy kolor. Ale mam inne cisy i niektóre też tak mają. Nie mogę znaleźć tego zdjęcia, o którym piszesz. Nie mogę trafić. Możesz zalinkować?
Pozdrawiam i również życzę miłej majówki.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
23:05, 29 kwi 2017
Bardzo dzieki za szybka odpowiedz
Ta fota jest tam na stronie 2446 Mala Mi ja wstawila Ty tez potem o tym tam
pisalas.Przepraszam kiepsko mi idzie linkowanie sprobuje jak bede miec lapropa.teraz z komorki pisze.Faktycznie te przyrosty ten topiar ma takie oliwkowe.jesli Twoim cisom nic nie jest to jestem spokojna.bardzo mi pomoglas dzieki
agniecha973 23:26, 29 kwi 2017


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Chyba znalazłam. Jesli chodzi o te przyrosty na kuli u Małej Mi,to wszystko gra, ten kolor jest w niektórych cisach normalny na wiosnę. http://www.ogrodowisko.pl/watek/2438-ogrodnik-mimo-woli-cd?page=2446
Cieszę się, ze cię uspokoiłam. Pozdrówka.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Mala_Mi 07:19, 30 kwi 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hejka..fajnie ze sie pojawiłaś. Wczoraj mówiłam do koleżanki że chetnie wymienie miskanty za jeżowkami na trzcinniki. Szybviej ruszaja i bede kwitły z jeżowkami. Miskanty sa za pozne.
I ha ha ktos czyta moje stare wypociny.
Uważaj na kregosłup.
Fajne fotki... jak z katalogu.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
09:46, 30 kwi 2017
agniecha973 napisał(a)
Chyba znalazłam. Jesli chodzi o te przyrosty na kuli u Małej Mi,to wszystko gra, ten kolor jest w niektórych cisach normalny na wiosnę. http://www.ogrodowisko.pl/watek/2438-ogrodnik-mimo-woli-cd?page=2446
Cieszę się, ze cię uspokoiłam. Pozdrówka.


Dokladnie o to chodzilo
Czlowiek caly czas sie uczy ;Nigdy wczesniej nie widzialam takich przyrostow cisa
Topiarek zatem bedzie kupiony
Pozdrowka
09:49, 30 kwi 2017
Mala_Mi napisał(a)

I ha ha ktos czyta moje stare wypociny.


Cenne stare wypociny Dobrze ze jestescie Dziewczyny z Waszym doswiadczeniem
magnolia 15:50, 31 maj 2017


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Aguś pukam w okienko.
Pokaż schyłek wiosny.
Albo zapowiedź lata
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies