Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

noemi 21:36, 31 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Zapowiadają deszcze i ochłodzenie brrr ... ale fajna rabatka ... rozplenice będą ślicznie wyglądać ...to była pierwsza roślinka , która kupiłam do siebie ... Aga będzie bardzo ładnie ... dzisiaj oglądałam moje hakone , trzy z dziesięciu dziwnie zżółkły a podlewam je tak samo ... ciekawe co z nimi się dzieje ... ... Twój wybór już widzę, że lepszy
____________________
ogród magdalenka
monteverde 01:29, 01 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Trawy mi się podobają , dobre rozstawienie a te rudbekie jednoroczne wysokie rosną Agnieszko? fajnie,że masz deszcz, u mnie też pokropiło, ale lepiej ksiądz w kościele kropidłem kropi niż tego deszczu spadło ziemia popękana na szerokość serdecznego palca
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agniecha973 01:34, 01 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Aniu, u mnie też rządki w polu spękane. Martwię się o warzywka.
Rudbekie takie typowe, wysokie.
Na razie trochę mało tego deszczu, ale zawsze coś. Liczę na więcej.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
monteverde 01:36, 01 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja też bo to codzienne podlewanie z torbami mnie puści a do tego nic nie daje, rano wygląda jakby nic nie było podlewane i codziennie po 22.00 w domu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agniecha973 15:19, 01 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Donica zmałpowana od Hani (dwa światy)



Liliowce są nie do zajechania. Rosną w chwastach i świetnie sobie radzą. Nie wiem jakie to.





Czy rh Nova Zembla może mieć takie klejące i srebrne młode listki? Nigdy nie kwitł, a na plakietce nie ma nazwy tylko kolor i to, że to hybryda.

____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
popcorn 15:23, 01 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Coraz fajniej na tej rabacie z bukszpanami, ladne te carexy! Wg mnie dobrze je sadzisz Chyba sporo ich kupilas?? Rabatka przy tarasie tez fajna Nie wiedzialam ze rudbekie sa jednoroczne?

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
agniecha973 15:29, 01 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Są też byliny. Mam wrażenie, że moje zachowują się jak dwuletnie, bo te co przesadziłam kwitły już w tamtym roku, a młode siewki mają około 1-2 cm. Te wg mnie mają większe kwiaty od bylinowych, ale mogę się mylić.

Carexów tylko trochę, ale resztę mam zamówioną do odbioru w czerwcu przy okazji spotkania dolnośląskiego. Każdą sadzonkę dzielę na pół od razu.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 15:34, 01 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ładnie popadało, ziemia przesiąknięta. Trzeba wykorzystać i rozsadzić kapustę i kwiatki jednoroczne.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
bogumila 16:23, 01 cze 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Trawki ładnie się komponują...a liliowce rzeczywiście niedużo potrzebują do szczęścia.dziekuję za wizytę i czujne oko.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Linka 16:39, 01 cze 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Witaj Agnieszko, pora oficjalnie się przywitać
Podczytuję Twój wątek i jestem pod wrażeniem pracy jaką wkładasz w ten duży ogród, wiem jaki to trud, fajnie już wszystko się zmienia i nabiera kształtów, bardzo podoba mi się falista rabata bukszpanowo-trawiasta, super połączenie ..... chyba będę trochę podkradać pomysł
Pozdrawiam i będę wracać
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies