Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

pamelka 18:36, 27 sty 2012

Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 118
Danusiu, a ja przyszłam się przywitać
Odwiedzałam Twój ogród jeszcze nie będąc aktywnym uczestnikiem forum, że piękny i pełen inspiracji zapewne wiesz
BasiaG 18:56, 27 sty 2012

Dołączył: 17 sty 2012
Posty: 32
Gardenarium napisał(a)
Kochani, zdrówko no to wiadomo, dobrze Tylko wyobraźcie sobie chodzić non stop przez dwa dni
Pierwszego od 9 do 17, a drugiego od 10 do 22 przysiadów zrobiłam co najmniej 1500

Drugiego dnia to się ciągnęłam za Hanią wieczorkiem, że aż się śmiała ze mnie i chciała film nagrywać. Ale dziś hasam już jak sarenka po lesie

A co czuję?

WIELKĄ Satysfakcję

Oto magnolia o nazwie "Satisfaction"




Urocza W magnoli zakochałam sie kilkadziesiąt lat temu...jestem już właścicielką "Spectrum" i mojej ulubienicy "Alexandrina"
____________________
aguniada 18:56, 27 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Jolu, zgadzam się z Tobą w kwestii niezwykle inspirującego ogrodu Danusi... każdy znajdzie w nim coś dla siebie - to unikalna cecha...
pozdrowienia
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
BasiaG 19:05, 27 sty 2012

Dołączył: 17 sty 2012
Posty: 32
Gardenarium napisał(a)
A tymczasem zdjęcia sprzed wyjazdu











Danuś jak oglądam te zdjęcia to serce mi łomocze jak szalone...zachwyt tym ogrodem nie przemija wrecz przeciwnie dodaje andreliny..pojechałam na działkę z aparatem porobić zdjęcia i ..klops baterie wysiadły haha Pozdrawiam!
____________________
Sebek 19:42, 27 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepięknie w ogrodzie ze śniegiem - idealnie

Nie mogę się doczekać tych zdjęć - to będzie coś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
wanda7 19:46, 27 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Magnolia bardzo przypomina kwiat storczyka w pierwszych fazach rozkwitu.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
kaisog1 20:36, 27 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gardenarium napisał(a)
Gosiu nie mam tych zdjęć jeszcze w komputerze, zaraz informatyk przyjedzie bo na jednym zdjęciu się zacięło

Mam 3 karty, na każdej karcie 3,5 GB więc spróbuj to wgrać i zarchiwizować. Gosiu litości


...żadnej litości! "Do loboty" jak to krzyczy na mnie Kuba
Danuś a tak na poważnie to odpocznij, przecież poczekamy cierpliwie A swoją drogą to niezłą "ścieżkę zdrowia" sobie urządziłyście ganiając tak od rana do wieczora
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Pola 20:39, 27 sty 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Danusi, wpisałam się na twoją stronę o godz. 16 jest 20.30 i cały ten czas oglądam i czytam Wasze forum, cudo. Strasznie się cieszę, że Was znalazłam!!!!!!!!!!
Absolutna kopalnia wiedzy, mój mąż zastanawia się co tak pochłonęło mnie bez reszty, gdy zobaczył twój ogród to go zatkało. Będę tu często, u mnie śnieg jak tylko trochę stopnieje to obfotografuję go i będę z wami konsultować moje pomysły. A na razie ściskam mocno byle do wiosny.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
bociek 20:49, 27 sty 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Rany, ja juz uciekam, chociaz straaaaasznie czekalam na zdjecia z Essen to mimo wszystko musze sie zbierac
Danusiu, mamy szczescie, ze troche tego sniegu u nas jest, bo mrozi, u mnie w polach juz -15.

Jeszcze tylko troszeczke i wiosna I zowu bedzie barwnie u Danusi i u nas wszystkich.
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Gardenarium 21:29, 27 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No więc tak, Essen wgrane po 8 godzinach, mało brakowało a 1300 zdjęć z jednej, uszkodzonej karty by poszło Ale mam - informatyk uratował. Natomiast o Essen napiszę artykuł, a zdjęć mam 3300 więc mają mi wystarczyć na artykuły tematyczne na jakiś czas Nie wrzucę ich tutaj w swoim wątku a w wystawach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies