Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ewy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ewy :)

Mala_Mi 08:03, 08 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Składam z samego rana rewizytę w Twoim ogrodzie..... z podziękowaniem za odwiedzenie mojego ....Tradycyjnie zrobiłam szybki rzut oka na początek wątku....a resztę zostawię na potem.... Na pewno wróce i poczytam..piękne hortensje..i cudowna katalpa.... początek jest zachęcający do dalszej lektury.... I tylko 13 stron Dlatego mogę dać słowo honoru, że przeczytam wszystko
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Eve 14:38, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Madlen- to wiciokrzew japoński

Marku, ja do Ciebie też będę zaglądać, bardzo jestem ciekawa jak ogród się rozwinie. W pięknym miejscu mieszkasz
____________________
ogród Ewy
Eve 14:41, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
asc napisał(a)
Składam z samego rana rewizytę w Twoim ogrodzie..... z podziękowaniem za odwiedzenie mojego ....Tradycyjnie zrobiłam szybki rzut oka na początek wątku....a resztę zostawię na potem.... Na pewno wróce i poczytam..piękne hortensje..i cudowna katalpa.... początek jest zachęcający do dalszej lektury.... I tylko 13 stron Dlatego mogę dać słowo honoru, że przeczytam wszystko


Aniu trzymam Cię za słowo Ja też mam problem jak wątki mają po kilkaset stron, czytam wszystko kompleksowo, ale zajmuje bardzo dużo czasu. Dobrze, że zaczęłam w zimie, to jest szansa, że do wiosny większość ogarnę

Z katalpą mam problem bo okropnie łapie mączniaka, już mnie to bardzo denerwuje, bo nie ma na to rady, tzn, ja nie mam
____________________
ogród Ewy
Eve 15:41, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Mam do Was pytanie i prośbę o pomoc

Za domem mam taras, naokoło tarasu są wsadzone RH, chcę je przesadzić. Ale łyso będzie, więc muszę tam coś posadzić nie wiem co...

Taras jest na północnej ścianie domu, do zagospodarowania jest jego zach i południowa część, południowa część mocno słoneczna.

Nie mam zdjęć pokazujących całość, nie chce mi się wychodzić do ogrodu fotki robić bo za zimno
Mam nadzieję, że z tych zdjęć domyślicie się o co mi chodzi









____________________
ogród Ewy
Milka 15:45, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A czemu chcesz przesadzić? Rh piękne! Może dostaw coś w donicach, albo wsadź coś kolumnowego do strzyżenia aby zasłonić taras
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Eve 16:19, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj Irenko, na Ciebie zawsze można liczyć
Wiesz nie bardzo właśnie chcę zasłaniać taras, bo mam z niego fajny widok na resztę ogrodu. A RH docelowo będą wielkie, chyba jak będą dobrze rosły.

A widok mam taki :







____________________
ogród Ewy
Milka 16:27, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do usług jejciu, tak masz ładnie, wszystko wypielęgnowane, że ja to nic bym nie zmieniała
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Eve 17:04, 08 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Hmm, ja mam ochotę zrobić też coś z tymi Fairy, jest ich za dużo, drapią okropnie i wyglądają pięknie jak kwitną, a tak poza tym tak średnio

____________________
ogród Ewy
Syla 19:42, 08 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A kiedy te Fairy kwitną ? bo zastanawiam się nad lawendą w liniach prostych wzdłuż cegiełki po jednej i drugiej stronie ....??? wraz z różami będą ładnie wyglądać .... Szkoda , że nie widzę całości . Jestem taka niedomyślna , niestety pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 20:31, 08 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jezusieńku jaki cudny różany ogród. Takiej ilości kwitnących róż nawet w ogrodzie botanicznym nie widziałam. . Eve cudnie, że jesteś z nami na ogrodowisku. Upajaj nas widokiem Towich róż. Po prostu cudeńko, nie mogę wyjść z zachwytu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies